SON DAKİKA

ÇORUM TİME

AHL PARK’A ZİYARETÇİ AKINI VAR

Bölgenin en büyük AVM’si 12 ayda Çorumluların akınına uğradı. AHL Park Alışveriş ve Eğlence Merkezini açıldığı günden buyana 8 milyon kişi ziyaret etti.

AHL PARK’A ZİYARETÇİ AKINI VAR
Bu haber 30 Kasım 2017 - 12:26 'de eklendi

Türkiye’nin en ünlü AVM’lerinden hiç aşağı kalmayan, hatta eksisi değil artısı olan dev tesis, halkta büyük hayranlık uyandırdı. Ahlatcı Group tarafından 290 milyon TL yatırımla Çorum’da hayata geçirilen, kiralama ve alışveriş merkezi yönetimini JLL Türkiye’nin üstlendiği AHL PARK, açılışı ile birlikte adeta ziyaretçi akına uğradı. AHL Park AVM Müdürü Cihangir Özdemir, 19 Kasım 2016 tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açan AHL Park’ı 2017 yılı içerisinde 8 milyon kişinin ziyaret ettiğini duyurdu.

ÇORUM’DA İLKLER YAŞANIYOR

Toplamda 145 bin m²’lik inşaat alanına sahip olan AHL Park; 141 mağazası ve 50.000 m² kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna, 1.500 araç kapasiteli otopark alanına kadar birçok ilki Çorum’a getirdi. Temeli 11 ay önce atılmış olmasına rağmen kısa sürede inşaatı tamamlanarak kapılarını halka açan AHL Parkta, en gözde ulusal restoran zincirleri, eğlence merkezleri ve en başarılı markalar yer alıyor. Sadece alışveriş değil, bölgenin ticari ve sosyal hayatına yön verecek şekilde tasarlanan AVM’de, H&M, LCW, Koton, Defacto, Flo, Cinemaximum, FunLab, Synergym, Migros, Praktiker gibi sektörün lider markaları bir araya geldi.

1500 KİŞİ İSTİHDAM EDİLDİ

Çorum dışında çevre illerden gelen misafirlerini de en iyi şekilde ağırlayan AHL Park’ta, 3.000 m²’lik çocuk eğlence merkezi ve 4.800 m²’lik spor kompleksi de yer alıyor. Çorum’a yeni bir heyecan getiren AHL PARK’ta yaklaşık 1500 çalışan istihdam ediliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER