SON DAKİKA

ÇORUM TİME

AK GENÇLİK BOLU’DA KAMP YAPTI

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı “Kardeş Şehir Bolu” projesi kapsamında Bolu’da kamp yaptı. 3 gün süren kamp Bolu Abant Palas Otel’de gerçekleştirildi.

AK GENÇLİK BOLU’DA KAMP YAPTI
Bu haber 05 Eylül 2018 - 15:03 'de eklendi

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı “Kardeş Şehir Bolu” projesi kapsamında Bolu’da kamp yaptı. 3 gün süren kamp Bolu Abant Palas Otel’de gerçekleştirildi. AK Parti Bolu Gençlik Kolları’nın ev sahipliğinde gerçekleşen kampta gençlik üzerine yapılması planlanan çalışmaların yanı sıra yerel seçimler ile ilgili de istişarelerde bulunuldu. Kampa Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Fatih Temur, programa ev sahipliği yapan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AK Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ’a teşekkür ederek, “Bu birlikteliğin gerçekleşmesinde emeği geçen tüm kardeşlerimiz siyaseti dostluk kazanma sanatı olarak gördüklerini bir kez daha kanıtladılar” diye konuştu.

‘YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ’

Gençlik Kolları olarak yerel seçime hazır olduklarını vurgulayan Muhammed Fatih Temur, “Genel seçimlerde var gücümüzle vermiş olduğumuz haklı mücadelemiz yerel seçimlerde de aynı inanç ve kararlılıkla devam edecektir. Türk siyaseti tarihinde gençlere en çok değeri AK Partimiz vermiştir. Gençler olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduğumuzu bir kez daha ifade ediyorum. Göreve geldiğimiz ilk günden ifade ettiğimiz gibi ‘çalışacağız, çalışacağız ve daha çok çalışacağız’” ifadelerini kullandı.

ÇORUM’A DAVET ETTİ

Etkinlikte AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Muhammed Fatih Temur Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve AK Parti Bolu Gençlik Kolları Başkanı Samet Kocadağ’a teşekkür plaketi ve Çorum leblebisi takdim ederek Bolu teşkilatını Çorum’a davet etti. Temur konuşmasının devamında ‘bu programın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Ak Parti Çorum İl Başkanımız Av. Mehmet Karadağ ve Çorum Milletvekilimiz Oğuzhan Kaya olmak üzere tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum.‘ dedi. Aynı zamanda kamp süresi boyunca çeşitli etkinlikler de düzenlendi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER