SON DAKİKA

ÇORUM TİME

AK KADINLAR DEĞERLENDİRME YAPTI

AK Parti Çorum İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, mahalle teşkilatları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda gündeme dair konular hakkında bilgi verildi.

AK KADINLAR DEĞERLENDİRME YAPTI
Bu haber 17 Aralık 2017 - 15:24 'de eklendi

İl Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve mahalle teşkilatlarındaki gönüllü kadınların katılımı ile gerçekleşen toplantıda gündeme dair konular ve teşkilatlanma hakkında bilgi verildi. İl Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir “Dün itibariyle tüm ilçelerimizde kongrelerimizi tamamlayıp teşkilatlanmalarımızı tamamlayarak ilçelerimizi 2019 seçimlerine hazır hale getirdik. İlerleyen zamanlarda da İl Başkanlığı Kongresinin ardından İl Kadın Kolları kongresi gerçekleşecek ve 2019 seçimleri için çalışmalarımızı başlatacağız.

BİZLER ERDOĞAN’IN TEMSİLCİLERİYİZ

Bizler kadın kolları teşkilatı mensupları olarak Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizde, mahallemizde birer temsilcisiyiz. Cumhurbaşkanımızın uzanmak istediği yardım eliyiz bu nedenle O’na layık olmak için bizler de elimizden gelen çabayı gösterip nerede bir ihtiyaç sahibi varsa kapısını çalıp derdine derman olmaya çalışmalı, nerde bir hastamız yaşlımız varsa ziyaret edip halini hatırını sormalıyız. Bulunduğumuz konumlar insanlara ulaşmak için açılan gönül kapılarıdır. İnsanlara ulaşmanın manevi hazzı ile hareket edip hayır dualarını almak burda verdiğiniz tüm emeğe değiyor. Bunun bilinci ile hareket ederek çalışmalarınızı sürdürmenizi istiyorum.

ONA LAYIK BİR TEŞKİLAT OLMALIYIZ

İslam coğrafyası kan ağlarken bizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan”ın birer neferi olarak ona layık bir teşkilat olup güçlü olmalıyız ki mazlumların gözyaşının dinmesine vesile olalım. Kendi içinde güçlü ve istikrarlı bir devlet uluslararası alanda da güçlü ve etkin rol oynar. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesinde dünyadaki mazlumların sesi yankı buluyor. İsrail işgali altında direnen Filistinlilerin sesini dünyaya duyurmak için bir çağrısı ile İİT’yi İstanbul’da toparlayıp ABD’nin “Kudüs İsrail’in başkentidir kararını tanımadığını” belirtip ümmetin sesini duyuran, Halep’te, Arakan’da, Doğu Türkistan’da dünyanın neresinde olursa olsun ulaşmaya çalışan bir liderle aynı yolda yürüyor olmanın sorumluluğunu bizler de kendimiz adına duyup görevimizi yerine getirmeliyiz. Dünya üzerinde nerde bir zulüm yaşansa ilk beklenenler ilk dua edilenler Türkler olurmuş. Biz öyle bir milletiz ki kendi derdinden önce başkasının derdi ile dertlenip ona çare aramaya çalışırız. Bu çatı altındayken başkalarına ulaşabilmek adına gerekirse uykumuzdan, evimizdeki çocuğumuza ayırdığımız zamandan feragat etmeliyiz ve insanlara nasıl faydalı olurum diye düşünerek çalışmalıyız” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER