SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÖZKADER BELEDİYEYE ADAY OLUYOR

AK Parti Çorum eski İl Başkanlarından Av. Faruk Özkader’in yerel seçimler öncesi Belediye Başkan Adaylığı için çeşitli görüşmeler yaptığı öğrenildi.

ÖZKADER BELEDİYEYE ADAY OLUYOR
Bu haber 08 Kasım 2018 - 16:23 'de eklendi

AK Parti’nin kuruluşundan itibaren partide önemli görevler üstlenen Av. Faruk Özkader’in belediye başkan adaylığına hazırlanması teşkilatlarda heyecan yarattı. AK Parti’de aday olup olmayacağı merakla beklenen önemli isimler arasında yer alan partinin eski İl Başkanı Avukat Faruk Özkader, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı meclisteki makamında ziyaret etti. Görüşmede partinin eski il başkanlarından Nihat Akar ile İl Başkan Yardımcısı Eyüp Arslan’da hazır bulundu.

ADAYLIK İÇİN GÖRÜŞÜYOR

2001 yılında kurulan AK Parti’de aktif siyasete başlayan Özkader, iki dönem il başkanlığı yapmış, milletvekilliği ve belediye başkanlığına aday adayı olmuştu. Özkader, bir dönemde Ankara’da AK Parti eski Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a danışmanlık yapmıştı. AK Parti teşkilatlarında sevilen bir isim olan Faruk Özkader’in önümüzdeki günlerde aday adaylığı ile ilgili nihai kararını vermesi bekleniyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Vatandaş8 Kasım 2018 / 23:03

Adaylar hep aynı bürodan. Bari yan daireden bir acukat aday olsaydı. Külcü gitti özkader geliyor. Yaşar anaç gitti karadağ geldi. O gider yeniden haşim ahlatcı gelir. Aynı yüzlerden sıkıldık.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER