1xbet betpas mariobet

ÇORUM TİME


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/u6756876/public_html/wp-includes/link-template.php:1951) in /home/u6756876/public_html/wp-content/themes/theHaberV5/header.php on line 137

ARASTA’DAN KANDİL DUASI DÜZENLENDİ

Çorum Dikiciler ve Kunduracılar Odası tarafından Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili münasebetiyle kandil duası düzenledi.

ARASTA’DAN KANDİL DUASI DÜZENLENDİ
175
28 Şubat 2020 - 10:36

Çorum Dikiciler ve Kunduracılar Odası tarafından Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili münasebetiyle kandil duası düzenledi. Ayakkabıcılar Arastası’nda geleneksel hale getirilen duaya Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, CHP Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Belediye Meclis üyeleri, esnaf odası başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda arasta esnafı katıldı. Okunan duanın ardından esnaf bol ve bereketli kazanç için dua etti. Programda konuşan Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı ve CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız birlik ve beraberlik mesajları verdiler. ÇESOB Başkanı Recep Gür ile Dikiciler ve Kunduracılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer ise, başta esnaf sanatkarlar olmak üzere tüm Çorumluların kandilini ve üç aylarını tebrik ederek, “Allah tekrarına kavuştursun” dediler.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

izmir escort