SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ZEKİ GÜL’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, yaklaşan yerel seçimler öncesi gazetecilerin adaylığına ilişkin bir sorusu üzerine açıklama yaptı.

ZEKİ GÜL’DEN ADAYLIK AÇIKLAMASI
Bu haber 05 Eylül 2018 - 19:53 'de eklendi

AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül’ün tekrar başkanlığa aday olmasının gayet doğal olduğunu ifade etti. 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Çorum’da da belediye başkan aday adayları merakla bekleniyor. Kamuoyunda sıkça konuşulan “Mevcut Belediye Başkanı Zeki Gül aday olacak mı, olmayacak mı?” sorusu AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan’a gazeteciler tarafından soruldu.

GÜL: KONUŞMAK İÇİN ÇOK ERKEN

Soruya Başkan Gül, “Konuşmak için henüz çok erken” diyerek cevap verirken, Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da Başkan Gül’ün tekrar aday olmasının gayet doğal olduğunu vurguladı. Milletvekili Ceylan, “AK Parti’de ne kadar çok aday adayı olursa biz o kadar memnun oluruz. Bizde zaten diğer partilere göre aday adayı sayımız fazladır. Bu tatlı bir rekabettir. Zeki bey mevcut belediye başkanımız. Bu tür dönemlerde potansiyel adaylar vardır. Zeki beyin tekrar aday olması kadar normal bir şey yoktur. Arkadaşlarımız hepsi adaylık süreci başladığında değerlendirirler ve aday adaylıklarını açıklarlar” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER