SON DAKİKA

ÇORUM TİME

BAZI FİRMALAR SERVİSLERİNİ İPTAL ETTİ

Çorum Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyetlerini sürdüren bazı otobüs firmaları “Ücretsiz Müşteri Servisi” hizmetlerini kendi inisiyatifleri ile iptal etti.

BAZI FİRMALAR SERVİSLERİNİ İPTAL ETTİ
Bu haber 11 Ekim 2018 - 17:21 'de eklendi

Çorum Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada; “Çorum Belediyesi Servis Araçları Çalışma Usul ve Esasları Yönergesine göre şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan firmalar; otogar ile şehir merkezi arasında kendi şahsi araçları ile ücretsiz müşteri servisi koyup-koymayacaklarına kendileri karar vermektedir. Konuya ilişkin olarak Çorum Belediyemizin görev ve sorumluluğu ise; talepte bulunmaları halinde firma sahiplerine araç uygunluk belgesi ve güzergâh izin belgesi düzenlenmektir. Çorum Belediyesi hüküm ve tasarrufunda bulunan yolcu terminalinde faaliyet gösteren ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bazı firmalar 08.00-20.00 saatleri arasında vermiş oldukları “Ücretsiz Müşteri Servisi” hizmetlerini kendi inisiyatifleri dahilinde iptal etmiştir. Bazı firmalar ücretsiz servis hizmetine saat 20.00 – 08.00 arası devam etmekte, bazı firmalar ise 24 saat ücretsiz servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Alınan bu karar firmaların kendi kararları olup Belediyemizle ilgisi bulunmamaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Vatandaş11 Ekim 2018 / 21:55

Terminali oraya yaparken belediye vatandaşamı sordu zaten firmalar isterse Servis yapıyordu isabetli olmuş uçakla gideriz bizde

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER