SON DAKİKA

ÇORUM TİME

BEDELLİ PİYANGOSU BİZE ÇIKMADI

Bedelli askerlik yapacakların 21 günlük eğitim alacakları iller belli oldu. 12 ilin belirlendiği listede Çorum “her zaman olduğu gibi” yine yer alamadı.

BEDELLİ PİYANGOSU BİZE ÇIKMADI
Bu haber 06 Ağustos 2018 - 16:09 'de eklendi

Hatırlanacağı üzere Çorum yıllarca acemi birlik isteminde bulunmuş yer yer haberlere köşe yazılarına bu talepler taşınmıştı. Ayrıca Çorum’da 1994 yılında inşaatına başlanan Polis Okulu uzun yıllar faaliyete geçememiş ve en sonunda Yüksek Okul yapımı için tahsis edilmişti. Çorum hak ettiği birçok yatırımı alamadığı gibi gündemde bulunan bedelli askerlik için belirlenen iller arasında da kendisine yer bulamadı. Oysaki turizmin, ticaretin ve tanına bilirliğinin arttırılması adına bedelli askerlik eğitim birliklerinden biride Çorum iline verilebilir, az da olsa ticari yaşama katkı sunulabilirdi. Belirlenen Bedelli Askerlik Eğitim Birlikleri arasında komşularımız olan Amasya ve Tokat’ın bulunması dikkatlerden kaçmadı.

İŞTE BELİRLENEN ŞEHİRLER

Bedelli Askerlik Eğitim Birlikleri olarak Burdur, Sivas, Antalya, Tokat, Amasya, Erzincan, Çanakkale, Aydın, Bilecik ve İzmir illeri belirlendi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
6 ADET YORUM YAPILDI
Ali gufi6 Ağustos 2018 / 22:32

Radarlı Osmancik var ticaret yapiliyor yetmezmi

Tekvatan6 Ağustos 2018 / 23:45

Demekki bizim milletvekilleri iyi çalışmıyor.

Recep7 Ağustos 2018 / 01:27

Acemi birliği yok demissiniz bedelli verilmedi demissiniz. Akıncı kislasi zaten kaldirmaz. Oranın kendi askeri oraya yetiyorda artıyor.

MÜNÜR ÇETİN7 Ağustos 2018 / 09:20

Sebebi ne ola acaba .

Emir SATICI7 Ağustos 2018 / 09:42

ÇORUM halkına layık bence ÇORUM’a faydalı olacak vekilleri belirlemiyoruz. Vekilleri seçiyoruz bir daha ÇORUM’a uğramıyorlar. Yozgat’lılar kadar olamadık. Bütün yaptırımlar oraya. Biz bu kafayla daha çok bekleriz. Saygılarımla

ÇORUMLU7 Ağustos 2018 / 12:24

ÇIKMAZ TABI..SİZ ÇORUMUN HANGİ ÖNEMLİ YATIRIMLARDAN FAYDALANDIĞINI GÖRDÜNÜZ..MİLLET VEKİLLERİ HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR..ADAM OLSALAR BİR ŞEYLER YAPAR YAPTIRIRLARDI..HATIRLARSINIZ ŞU SALİM USLU DENİLEN TAKOZU NE DEMİŞTİ ( ÇORUMLULAR UÇAĞI HAVADA GÖRÜP HAVAALANI İSTİYOR ) DİYE BİR SAYGISIZLIK YAPMIŞTI..NİYE HAZLARI TUZLARI KURU DÜNYANIN MAAŞINI ALIP BIRDE SÜPER EMEKLİ OLDUMU TAMAM. ÇORUMUN BAZI PROJELERINI SANIYORUM YA SAMSUN YADA AMASYA M.VEKILLERI DİLE GETIRİYOR..BU ÇORUMLU M.VEKILLERİ HİÇ BİR İŞYAPTIRAMAZ ÇÜNKİ BEŞ PARA ETMEZLER DEĞİL M.VEKILLERİ NE OLURLARSA OLSUNLAR..TAYYİP ERDOĞAN ADAY OLARAK TAŞ KOYSA SEÇİLİR.BUNLARDA ÖYLE….BAKIN AK PARTİ BİNASINDA SEÇİMDEN ÖNCE AKŞAMA KADAR OTURUP ÇAY SİGARA İÇEN ŞAHSİYETLERIN HEPSİ ŞU ANDA YA BELEDİYEDE YA HASTANELERDEYADA BAŞKA KURUMLARDA İŞ BAŞI YAPTILAR. NİYE BAŞKA İŞSİZLERE BU İMKAN VERİLMEDİ.ÇÜNKİ YÜKSEK YERKERDE EMMİN DAYIN OLACAKYA TABİRİ CAİZ İSE BAL TUTAN PARMAK YALAR DENİYORYA HA O BAL GÜN GEKECEK ZEHİR ZIKKIM OLACAK..AÇIKCA SÖYLEYELİM. KAKKIMIZ VARSA VEKİLLERE VE ŞAHSİYETSIZCE VE HAK ETMEDIKLERİ HALDE TORPİLLE İŞE GİRENLERE ALLAHA ALLAHA ALLAHA HAVALE EDİYORUM…..RABBİM SEN BİLİRSİN HAKKIMIZI KİMSEDE BIRAKMA…HASBUNALLAHU

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER