SON DAKİKA

ÇORUM TİME

İŞTE BÖLGENİN EN İYİ TERMAL TESİSİ

Çağlar öncesinden gelen doğal yöntemleri günümüz teknolojisiyle birleştiren Hamamözü Termal Hotel; sunduğu spor, sağlık ve güzellik programlarıyla tatilleri mucizeye dönüştürüyor.

İŞTE BÖLGENİN EN İYİ TERMAL TESİSİ
Bu haber 01 Ekim 2016 - 11:37 'de eklendi

Sağlıklı olmak, stresten uzak yaşamak, beden ve zihni mümkün olduğunca dinlendirmek, genç kalmak, güzelleşmek. Şimdi tam zamanı. İşte kendinizi yeniden doğmuşçasına canlı, enerjik ve sağlıklı hissettirecek Çorum’a sadece 39 kilometre uzaklıkta bulunan bölgenin en iyi termal tesisi.
hamamözü termal1 HARİKA BİR KAPLICA, HARİKA BİR ORTAM

Hamamözü’ne gidenler bilir, şirin ve küçük bir ilçedir. Doğası, havası bambaşkadır. İnsanları tamda Anadolu insanıdır. Bu şirin ilçede faaliyet gösteren Hamamözü Termal Hotel’i oraya gidip de bilmeyen yoktur. Yemyeşil bir alanın içinde kurulmuş, termal suyu birçok derde derman olan şirin ilçenin büyük tesisidir. Termal otele geldiğinizde sizleri güler yüzlü personel karşılar. Biz çok gittik, her gidişimizde sürekli yeni şeyler ile karşılaştık ve çok da beğendik. Termal tesisleri çok uzaklarda aramaya gerek olmadığını her gidişimizde bir kez daha gördük. Temizlik en önde geliyor bu tesiste, odalar, hamamlar, olimpik havuz, restoran, termal kafe ve bahçe tertemiz. Çorum’a sadece 39 kilometre uzaklıkta herkese tavsiye edeceğimiz bir tesis Hamamözü Termal Hotel.
hamazözü termal İşte şifalı suyun faydaları

İstanbul Üniversitesi Tıbbi Ekoloji ve Hidro-Klimatoloji Ana Bilim Dalı Başkanlığı laboratuarında analiz edilen termal suyunun bikarbonatlı, tuzlu kalsiyumlu, hiper terminal, oligometalik, hipotobnik yapıda olduğu saptanmıştır. Termal suyunun kimyasal özelliklerine ve bu tür sularda yapılmış araştırmalara dayanarak aşağıda sıralanan hastalık gruplarında lokal uygulamalar, lavajlar, içme kürleri, (aktif ve pasif egzersizlerle) tam ve yarım oturma banyoları uygulamaları şeklinde kullanılmasında yarar vardır.
hamamözü termal5 Ağrı Giderici Ve Sedatif Etkili Suyun Kullanılacağı Hastalıklar Şunlardır.
» Müzmin romatizmal hastalıkları
» Kırık-Çıkık sonucu kaybedilen hareket gücünün açılması
» Kafa Travmaları sonucu gelişen Felçler(çocuk felci sonu)
» Sinir sistemi hastalıkları
» Değişen yüksek tansiyonlar ve kalp damar hastalıkları
» Ruhsal bozukluklar
» Bel fıtığı ve siyatik
» Hormonların düzensizliği
» Kadınlarda adet bozuklukları
» Yaşlılarda rahatlama
» Cilt hastalıkları
» Saç kepeğine karşı ve kozmetik amaçlı kullanılmaktadır.
hamamözü termal6
hamamözü termal2

hamamözü termal3

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Gülşah Şenel20 Temmuz 2017 / 17:52

Bölgenin en iyisi derken? Sanırım siz hiç gitmediniz o tesise! . Ne temizlik ne hijyen ne de görsellik mevcut. Haber ve yorumlarınıza kıymet veren kişiler var Lütfen yanıltıcı olmayalım.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER