SON DAKİKA

ÇORUM TİME

BORÇLARI ARSA SATARAK ÖDÜYORUZ

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Çorum Belediyesi’nin borçlarına ilişkin “Borcu arsa satarak ödemek durumundayız. Cebimizden ödeyecek halimiz yok” dedi.

BORÇLARI ARSA SATARAK ÖDÜYORUZ
Bu haber 06 Şubat 2019 - 20:11 'de eklendi

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Belediye Meclisinde CHP’li Meclis üyelerinden gelen sorulara yanıt verdi. Gül, CHP Belediye Meclis Üyesi Nazik Bulut’un son günlerde yoğunlaşan arsa satışları ile ilgili bir sorusu üzerine konuştu. CHP Belediye Meclis Üyesi Nazik Bulut, Zeki Gül’e, “Arsaları borçlarımızdan dolayı mı satıyoruz? Biz borçlu bir belediye miyiz? Biz iktidar belediyesi değil miyiz? Eğer biz iktidar belediyesi isek neden gerekli devlet desteği alamıyoruz? Devlet desteği alamıyorsak iktidar belediyesi olmanın anlamı ne? Bu kadar borç yükünün altına neden giriyoruz. Bu kadar borç varken niçin stadyumu biz yapıyoruz?” şeklinde çeşitli sorular yöneltti.

CEBİMİZDEN ÖDEYECEK HALİMİZ YOK

Gelen soruları yanıtlayan Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ise “Evet varsa belediyenin borcu onu arsa satarak ödemek durumundayız. Borçsuz belediye olur mu? Eğer borçsuzsa hiçbir iş yapmıyor demektir. Dolayısıyla ben cebimden ödeyecek halim yok ya arkadaşlar” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
yaşar yıldız7 Şubat 2019 / 08:47

Demek ki az yiyeceksiniz işi bilerek yapacaksınız her işe saldırıp borç batağına batmadan emin adımlarla sağlam ilerleyeceksin şimdi borç kapatıyoruz bahanesiyle arsaları birilerine peşkeş çekiyoruz bundanda zengin daha zengin oluyo konuşurken mantıklı konuşmak gerekli sayın başkan bu işler kahve dağıtmayla,mültecilere göstere göstere paket dağıtmaya benzemez oy için ora kimsenin kendi makamı değil yarın sende gitceksin ordan

Bayram ÇAKIN7 Şubat 2019 / 14:16

Arsaları kendinize satında ilerde bir tesis mal pazarı kurum kuruluş birşey olursa nakite çevirir kar edersiniz beton santrali felan açarsınız parasız kalmayın zaten çok yoruluyorsunuz aldığınız maaş inş evinizi geçindiriyordur.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER