SON DAKİKA

ÇORUM TİME
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar saat 05:27 Ay-Güneş görünümüyle, gerek yakınlarımız gerek partnerimiz veya gerekse mucizevi bir şekilde imdadımıza yetişecek bir kuvvete ihtiyaç duyarız.

Saat 09:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bencil davranan, sadece kendi çıkarını düşünen kişilerle aramıza koyduğumuz mesafenin göstergesidir. Biz güvenmek, inanmak istiyoruz. Canımız dediğimiz kişiler böyle davranınca yalnız olduğumuzu düşünürüz.

Saat 10:21-12:37 arasında Ay boşlukta olacağından, yarım kalan işlerin tamamlanması faydalıdır. Böylece daha sonra çıkabilecek aksiliklerin önüne geçilmiş olur.

Saat 12:37 itibariyle etkili Ay-Boğa burcu seyri, hayata güven duymak, huzur bulmak isteğinizin işaretçisidir. Sizi yanıltan hiçbir şeyin yaşamınızda yer almasından hoşlanmazsınız. Bastığınız yerin emniyetli olması gayet kıymetlidir. Ne kadar çok sevseniz de, hiç kimsenin peşinden koşmazsınız. Sizin isteğiniz huzur bulmaktır. Etrafınızdaki gereksiz şakalaşmalar, konuşmaları boş bulursunuz. Gördüğünüze inanırsınız. Güvenli olana yönelirsiniz.

Not: 22 Aralık Yengeç burcunda Dolunay. Düğümler çözülüyor! Dolunayın burcunuzdaki etkisi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/22-aralik-yengec-burcunda-dolunay-dugumler-cozuluyor-1226754-mykadin

Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ