SON DAKİKA

ÇORUM TİME
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar saat 05:27 Ay-Güneş olumlu görünümüyle, başarma arzumuz ve aktif bir şekilde işlerimizi bitirme isteğimiz yüksek olacaktır. Bizi gereksiz yere disiplin eden durumlar karşısında soğukkanlı davranmamız zor. Eğer hızlıca bitirmek istediğimiz işlerimiz varsa halledelim. Bir yandan duyarlı diğer yandan her an öne çıkmaya hazır ruhumuz, bu enerjiyle birçok işin altından kalkmamızı sağlayabilir.

Saat 09:29 Ay-Kuzey düğüm görünümü, güvence elde etmek amaçlı girişimlerin göstergesidir. Çabalarız ve zorlukları aşmaya çalışırız. Fikrimizi açıklamaktan çekinmeyiz. Bedensel ve ruhsal anlamda güçlendirici egzersiz ve aktivitelere önem vermekte yarar var. Bu bizi stresten korur.

Saat 10:21-12:37 arasındaki Ay boşluk etkisinde, ortam gerginse elinizden geldiğince sakin olmakta yarar var. Ortam şartları bazen elimizde olmadan bizi farklı düşüncede olan kişilerle karşı karşıya bırakıyor. Bir Kova böyle bir durumda bilgisi, görgüsü ve bireysel duruşuyla ne yapacağını mutlaka bilecektir.

Saat 12:37 Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde, dışarıdan gelebilecek herhangi bir tersliğe karşı duyarlıyız. Huzurumuzu hiçbir şeye değişmeyeceğiz. Dışa karşı güçlü görünmeye çalışacağız. Toplum içindeki konumumuz, insanların bizi takdir edip etmediği, ailemizle olan ilişkimiz tümüyle baş planda yer alabilir. Ancak, hiç kimsenin keyfimizi kaçırmasından hoşlanmayız.

Not: 22 Aralık Yengeç burcunda Dolunay. Düğümler çözülüyor! Dolunayın burcunuzdaki etkisi alttaki linktedir.

https://www.mynet.com/22-aralik-yengec-burcunda-dolunay-dugumler-cozuluyor-1226754-mykadin

Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ