SON DAKİKA

ÇORUM TİME

O UÇAK MUTLAKA ÇORUM’A İNECEK!

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Çorum Havaalanının gündeminden düşmediğini belirterek, “O uçak mutlaka bir gün Çorum’a inecek” dedi.

O UÇAK MUTLAKA ÇORUM’A İNECEK!
Bu haber 09 Aralık 2017 - 14:05 'de eklendi

Çorum’a yapılacak yatırımlar hakkında Kanal 101 televizyonuna açıklamalarda bulunan Milletvekili Ceylan, özellikle hızlı tren için önemli çalışmaların yapıldığını vurguladı. Çorum’a Havaalanı kazandırılması konusunda da dikkat çeken açıklamalar yapan Ceylan, “Havaalanı benim gündemimden de çıkmadı. Çorum’a havaalanını kazandıracağız inşallah. Süreci bekliyoruz. Bir gün Çorum’a indiğini hep birlikte göreceğiz. O uçak bir gün Çorum’a mutlaka inecek” diye konuştu.

HAVAALANINA İMZAYI BİZ ATACAĞIZ

Ceylan, Çorum’a havaalanı yapılmasına ilişkin şöyle konuştu: Allah nasip ederse bu havaalanının altına imzayı biz atacağız, bizim gündemimizden çıkmadı. Benim şahsımın gündeminden de çıkmadı. Süreci bekliyoruz, mutlaka o süreç olgunlaşacak. Bir gün Çorum’a uçak indiğini hep birlikte göreceğiz.

HIZLI TREN ÇORUM’DA DURACAK MI?

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, hızlı tren tartışmaları ile ilgili sosyal medyada yer alan bir yoruma ise şu sözlerle yanıt verdi: “Bir yorum okudum, hızlı trenle ilgili, bir arkadaşımız espri yapmış. Çorum’da da duracak mı diye? Uçağı da havada görüyoruz diye… Rahat olsunlar Çorum’da duracak.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
ahpap12 Aralık 2017 / 09:51

ağzınızdan yel alsın.uçak düşer falan memleketin başına.uçak indi dersiniz….

MUSTAFA23 Aralık 2017 / 15:05

İşte siyasilerimizden duymak istediğimiz kelam budur. bunu diğer siyasilerimizden de bir duyabilsek işin yüzde ellisi bitmiş olacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER