SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM BELEDİYESPOR’UN İSMİ DEĞİŞTİ

Çorum Belediyespor’un isim değişikliği için yönetime yetki verilmesi Olağanüstü Genel Kurul’da oy birliği ile kabul edildi.

ÇORUM BELEDİYESPOR’UN İSMİ DEĞİŞTİ
Bu haber 18 Ekim 2018 - 15:57 'de eklendi

Bugün Turgut Özal Konferans Salonu’nda düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul’a AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum Belediyespor Başkanı Fatih Özcan ve yönetim kurulu üyeleri ile kulüp üyeleri ve taraftarlar katıldı. Genel Kurul ilk olarak Divan Heyeti’nin oluşturulmasıyla başladı. Divan Başkanlığı’na Kemal Kan getirilirken, katip üyeliklere ise Mustafa Özcan ve Hasan Eker getirildi. Genel Kurul öncesinde Kulüp Başkanı Fatih Özcan ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ birer konuşma yaptılar. İsim değişikliği için yönetime yetki verilmesi istenen madde okunarak oylandı ve kabul edildi. İsim değişikliğinin onaylanmasının ardından kürsüye tekrar gelen Kulüp Başkanı Fatih Özcan, değişime onay veren herkese ve kongreye katılan taraftarlara teşekkür etti. Özcan, kendilerine güvenen insanları mahcup etmemek adına çok çalışacaklarını ifade ederek, Kulübün daha sağlam bir geleceği olması için bu yola çıktık. Allah bizi kimseye mahcup etmesin. Biz ne yapıyorsak bu şehrin daha iyi yerlerde temsil edilmesi yapıyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu doğrultuda yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu. Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ise yaptığı konuşmada, Fatih Özcan ve ekibine güvenlerinin tam olduğunu ifade ederek, tüm teşkilat olarak her türlü desteği sağlayacaklarının altını çizdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
6 ADET YORUM YAPILDI
İhsan18 Ekim 2018 / 20:08

İsminide yazaymisiniz eyiymiş

M.Nihat18 Ekim 2018 / 21:26

Bu nasıl haber.Takımın ismi değişti ama ne oldu?

Mehmet Yalçın18 Ekim 2018 / 21:36

Hangi geri zekalı yazdı bu haberi? Haberde kulübün yeni adı yazmıyor. Yalakalik yapmaktan onu yazmaya sıra gelmedi heralde.

Ozcan sönmez18 Ekim 2018 / 22:02

Yazıyı baştan sona kadar iki defa okudum ama çorum belediye sporun yeni ismini bulamadım. Halbuki haberin başlığı ismin değişmeşi. İlginç bir habercilik.

ahmet karakurt18 Ekim 2018 / 22:22

corumsporun yeni ismini neden aciklamadiz

BuNasılİş19 Ekim 2018 / 00:00

Galiba atladım diye yazıyı 2 kere daha okudum ama yeni isim yok.
Noldu şimdi anlamadım, ismi değiştirmeye karar verdiniz ama ne koyacağınızı mı bulamadınız? İsim babası (!) mı arıyorsunuz?

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER