SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM HAVAALANI BU KEZ OLACAK

Ak Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Cumhurbaşkanına 5 maddelik talepleri olacaklarını ve bu talepler içerisinde Havaalanında olduğunu söyledi.

ÇORUM HAVAALANI BU KEZ OLACAK
Bu haber 08 Ocak 2018 - 18:10 'de eklendi

AK Parti Belediye Meclisi Grup Toplansında açıklamalarda bulunan Mehmet Karadağ basının sorularını yanıtladı. Karadağ, AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığı’nca Çorum’da organize edilen ‘Çorum’un Ekonomik Beklentileri’ konulu toplantıda teşkilatlar, sivil toplum kuruluşları ve iş alemine Çorum için hangi yatırım beklentilerinin olduğuna dair 5 ayrı soru yöneltildiğini, ayrıca 10 ayrı soru ile de gelecekle ilgili yatırım ve ekonomik beklentilerinin alındığını hatırlattı.

RAPORDA HAVAALANI VAR!

Bir gazetecinin Çorumlu’nun yatırım beklentileri ile ilgili raporda ‘Müstakil havaalanı var mı’ sorusuna, “Evet havaalanı var’ diye karşılık veren İl Başkanı Karadağ, diğer yatırım taleplerinin neler olduğuna dair diğer soruya ise cevap vermedi. Gazetecinin ‘havaalanı talebi ilk sıralarda mı’ sorusuna ise Karadağ, “Merak etmeyin, havaalanı ilk sıralarda” diye karşılık verdi. Ayrıca Karadağ, Çorum’un talep ve beklentilerinin 28 Ocak’ta ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletileceğini tekrarladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
3 ADET YORUM YAPILDI
Hasan Tüysüz9 Ocak 2018 / 01:09

AKP’YE şimdiye kadar oy vermedim ama Çorum’a Hava Limanı yapılsın söz Oyum AKP nin. Eleştiride yapmayacağım. Sözüm liman işletmeye açıldıktan sonra geçerlidir. Tüm Çorum ‘lu Hemşehirlilerime Almanyadan selamlar.

    mehemt akif9 Ocak 2018 / 16:20

    ancak gemi limanı yaparlar .

MUSTAFA11 Ocak 2018 / 14:57

sadece taleple değil, projeyle gitmek gerekir. biz talep ettik olmadı demek çok kolay olur. havalimanıyla ilgili bir proje de hazırlayıp sunmak gerekir.sayın cumhurbaşkanımız akılcı ve insaflı bir kişiliğe sahiptir. iyi izah edilirse eminim tamam der. aksi halde bu talep de havada kalır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER