SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM’DA ÖZBEYLER İSKENDER FARKI

İşte Çorum’da Özbeyler Park İskender farkı.

ÇORUM’DA ÖZBEYLER İSKENDER FARKI
Bu haber 01 Ekim 2016 - 13:14 'de eklendi

İskender, Türk mutfağının dünyaca ünlü ve en popüler yemeklerinden birisi. Ancak iyi iskender yapan bir yer bulmak da bir o kadar zor. Hem lezzetli hem de malzemelerine güvenebileceğiniz bir iskender yemenin en kolay yolu ise Çorum’da Özbeyler Park İskender’e uğramaktan geçiyor.

ÖNCELİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Gerek hizmet, gerekse ürün konusunda sağlık ve kaliteyi ilke edinen, önceliği her zaman müşteri memnuniyeti ve kalitesinin devamı olan Özbeyler Park İskender’de biraz soluklanıp lezzetin doyumuna varmaya ne dersiniz? Özbeyler Park İskender, Gazi Caddesi’nde.
özbeyler park iskender (2) Çorum’da Nerede Ne Yesek?

Yanlış hatırlamıyorsam 2014’ün ilk aylarıydı. Aracımızın bakımı için Çorum yollarına düşmüştük. Eşimle servise aracımızı bırakıp ömrümüzde ilk kez geldiğimiz Çorum’u gezelim istedik. Tabi gez gez bir yere kadar insan haliyle acıkıyor. Tesadüfen çarşı merkezinde bir lokanta gözümüze çarptı. Girdik içeri ve 2 kişilik (kendi tabirleriyle) “Özel Bursa İskender Kebap” istedik. Yemekler gelene kadar masalar hazırlandı. Çalışanlarının içtenliği, mekanın temizliği ilk etapta çok olumlu bir intibaa bırakıyor insanda. Derken yemeklerimiz geldi ve enfes İskender keyfi bizi bekliyordu. O günkü iskenderi puanlayacak olursam 9/10 kesinlikle veririm. Yemek sonunda gelen Künefeler de Hatay’da yediklerim kadar olmasa da 7/10 puan değerindeydi. Bu mekan Çorum merkezinde yer alan Çorum Park’ın karşısındaki “Özbeyler Park İskender” den başkası değildi.
künefe
2 özbeyler park iskender çorum

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
SADIK DURSUN24 Kasım 2016 / 11:49

Bu kokantaya sırf iskender yemek için gitmiştik.Doyurucu olmayan bir menü ile karşılaştık.Çok ince hazırlanmış (İlk defa karşılaştığımız)bir et döner karşılığında pahalı bir fiyat haketmiyordu.Yorumum yayınlanır mı bilmiyorum fakat Önermiyorum.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER