SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM’DA SATRANÇ TURNUVASI VAR

Çorum Belediyesi ile Türkiye Satranç Federasyonu tarafından birlikte düzenlenen Uluslararası Satranç Turnuvası’nın ikincisi Çorum’da başlıyor.

ÇORUM’DA SATRANÇ TURNUVASI VAR
Bu haber 01 Mayıs 2017 - 20:48 'de eklendi

Düzenledikleri spor organizasyonları ile Çorum’u sporun merkezi haline getirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Birçok büyük çaplı spor organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz. Uluslararası düzeyde yaptığımız Satranç Turnuvası da bunlardan biri. Geçen yıl 5 ülkeden 143 sporcunun katılımıyla gerçekleştirdiğimiz turnuvada bu yıl da 5 ülkeden 347 sporcu yer alıyor. Bu tür organizasyonlar Çorum’un uluslararası camiada da spor merkezi olarak bilinmesine katkı sağlıyor” dedi ve turnuvaya katılan tüm sporculara başarılar diledi. İkincisi düzenlenecek olan Uluslararası Satranç Turnuvası 2 Mayıs saat 16.30’da Atatürk Spor Salonu’nda başlayacak.
satran+ğ turnuvas¦-
ADIM ADIM ANADOLU KONSERİ

Bu arada, Çorum Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu “Adım Adım Anadolu” konseri ile Türk halk müziği severlerle buluşacak. Kazım Mercan’ın şefliğini yaptığı Çorum Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, aylar öncesinden başladığı çalışmalarını 2-3 Mayıs’ta vereceği konserle taçlandıracak. Çorumlu Türk halk müziği severlerin karşısına çıkacak olan koro en güzel türküleri seslendirecek. İlki 2 Mayıs’ta saat 20.00’da gerçekleştirilecek olan Adım Adım Anadolu Konseri’nin ikincisi de 3 Mayıs Çarşamba günü yine aynı saatte Devlet Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilecek.
thm_konseri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER