SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM’DA ÜCRETSİZ DÜKKAN FIRSATI

Turkuaz Yapı Çorum’da bir ilke imza atıyor. Yıl sonuna kadar tamamlanacak olan Turkuaz Kentte 12 dükkan bedelsiz olarak kiraya verilecek.

ÇORUM’DA ÜCRETSİZ DÜKKAN FIRSATI
Bu haber 06 Ekim 2017 - 14:48 'de eklendi

Çorum’da kira ödemeden dükkan sahibi olabilirsiniz. Turkuaz Yapı Çorum’da bir ilke imza atıyor. İş yerleri yapımı 2017 yılının sonunda tamamlanacak olan Turkuaz Kentte 12 dükkan bedelsiz olarak kiraya verilecek. Turkuaz Yapı sahibi Serkan Sabur, Ulukavak Mahallesi Adnan Özejder Caddesinde bulunun Turkuaz Kentte örnek bir projeyi hayata geçiriyor. 24 iş yeri bulunan 100 dairelik sitede, 12 iş yerinden 6 ay boyunca kira almayacaklarını duyuran Sabur, amaçlarının iş yeri bulunan yada yeni iş yeri açacak olan esnafa bir nebze de olsa katkı sağlamak olduğunu belirtti.
11
12 dükkan 6 ay bedelsiz olarak kiraya verilecek

Çok güzel bir yaşam alanı daha inşa etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Turkuaz Yapı sahibi Serkan Sabur, burada iş yerlerinden 6 ay boyunca kira alınmayacağı gibi 6 ayın sonunda da kiracının hiç bir bedel ödemeden çıkabileceğini belirtti. Sabur, ”Bedelsiz kiralama şartlarını tamamen esnafın lehine olarak belirledik. Talepte bulunan esnafımız ile 6 ay sonra olacak kirayı da konuşacağız. Şunu özellikle ifade etmek istiyorum kiralarımız piyasa ortalamasından yüksek kiralar olmayacaktır. Bölgede kiralar nasıl seyrediyorsa bizim kira bedelimizde öyle olacak. Kişi razı olursa 6 ay bedelsiz olarak durmakla birlikte 6 ayın sonunda da ister anlaşılan kira bedelinde devam edilecek isterse de hiçbir bedel ödemeden iş yerinin tahliyesini gerçekleştirebilecek. Aynı sektörde birden fazla kişiye kiraya vermeyeceğiz. Her sektörden bir firmaya kiralama yapılacaktır. İş yerlerimiz 17, 21, 60, 77, 130, 160 m2 farklı ebatlardan oluşmaktadır. İstenilen büyüklükteki iş yerlerimizden 12 dükkan 6 ay bedelsiz olarak kiralanabilir” dedi.
10
Arasta kültürünü yaşatmak istiyoruz

Bu fikrin nasıl oluştuğuna da dikkat çeken Turkuaz Yapı Sahibi Serkan Sabur, ”Günümüz şartların da mahalle esnaflarımız azalmaktadır. Biz bunu düşünerek böyle bir karar aldık. Burada bir mahalle havasının olmasını istiyoruz. Gerek mahalle havası olsun gerekse de arasta kültürünü yaşatmak olsun Turkuaz Yapı olarak böyle bir kararı uygulamaya geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 12 dükkanımızı 6 ay bedelsiz olarak kiraya vereceğiz. Bu şekilde girişimcilerimize de destek vermiş olacağız. Şunu da özellikle belirtmek isterim ki biz bura da işletmecilerimize yük olacak dükkanlar teslim etmeyeceğiz. Aksine iş yerlerini eksiksiz olarak tamamlayıp teslim edeceğiz. İçerisinde tabanı, tavanı yapılı, kombileri takılmış masrafsız olacak. Bu sene sonunda da teslim etmiş olacağız.
12
Turkuaz Kentte sahibini bekleyen 7 dairemiz kaldı

Turkuaz Yapı sahibi Serkan Sabur şuanda 100 dairelik sitede sahibini bekleyen son 7 dairenin kaldığını belirtti. Yıl sonunda bu 7 dairemizde yeni sahiplerini bulmuş olacaktır. Yani iş yerlerini kiralayan esnafımız 100 daireli tam doluluk oranına sahip bir yerde iş yeri sahibi olacaklar. Sitenin bahçesinde çocuk oyun alanı, mescit, spor aletleri, 2 Bin mt2 kapalı otoparkı ve 24 saat güvenliği olacak.

İş yerlerinin ve Turkuaz Kentin yararları neler mi?

Ulukavak Mahallesi Adnan Özejder Caddesinde bulunun Turkuaz Kent iş yerleri, 100 dairelik sitenin yanı sıra, İstiklal Ana Okulu ve İlk Okulu, Toprak Sanayi Orta Okulu ve İmam Hatip Orta Okulu, Mehmetçik Anadolu Lisesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Tıp Fakültesi, Kız Yurdu, Sağlık Ocağı, Semt Pazarı, İkbal Kent, Kadın Kültür Merkezi ve ulusal marketlere de yakınlığıyla avantajlı bir yer olarak dikkat çekiyor. Kısacası bir ailenin bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir yerleşim alanı sizleri bekliyor.
19
Bedelsiz iş yeri kiralamak için irtibat yerleri nereler

İş yerleri ve daireler için Karakeçili Mahallesi 4. Sokakta bulunan Afra Düğün Salonu yanında açmış olduğumuz Turkuaz yeni satış ofisimize ve İntegral Mühendislik’ten, ayrıca 444 39 80 ve 0 542 366 35 58 telefon numaralarımızdan da konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
16

15

14

13

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER