SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM’DAKİ RADAR TUZAĞI SONA ERDİ!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kamuoyunda büyük tepki toplayan elektronik radar uygulamasının sona erdiğini açıkladı.

ÇORUM’DAKİ RADAR TUZAĞI SONA ERDİ!
Bu haber 09 Eylül 2016 - 19:18 'de eklendi

Çorum’un Osmancık İlçesinde sadece 6 ayda binlerce araca ceza kesen Trafik Elektronik Denetleme Sistemi’ne tepkiler çığ gibi artmış, sistemden pay almak isteyen belediyeler adeta sıraya girmişti. Bakanlık tepkileri dikkate alarak uygulamayı durdurdu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, kamuoyunda büyük tepki toplayan elektronik radar uygulamasının sona erdiğini açıkladı.
E89_tedesOSMANCIK’TA BÜYÜK TEPKİ ÇEKMİŞTİ

18 Kasım 2015’te ilk pilot il olarak seçilen Ordu’da hayata geçen TEDES, ardından Tekirdağ Çorlu, Uşak’ın Banaz, Çorum’un Osmancık ilçeleri ile Gaziantep, Kayseri, Edirne ve Bilecik’te kuruldu.
tedes_1BİNLERCE SÜRÜCÜYE CEZALAR KESİLDİ

Çorum’un Osmancık İlçesinde binlerce sürücüye ceza yağdıran sisteme vatandaşların tepkisi yoğun olmuştu. Son olarak Osmancık İlçesindeki radar cezaları ulusal haber kanallarına konu oldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
selahattin bolu16 Aralık 2016 / 12:30

çorum ili osmancık ilçesine ait haksızca ve bilinçsizce halkı kazıklamak adına konulan başka hiç bir amacı olmayan radar denilen bu tuzakları koyanlara emri verenler derhal haklarında dava açılmalı en ağır şekilde cezai müeyyideye maruz bırakılmalı devletce alınan bu haksız kazanç devlet kasasından çıkartılarak hak sahiplerine geri ödenmeli devlet tarafından türkiyeye haram yedirilmemelidir. gereğini arz ederim

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER