SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM MARKA BİR ŞEHİR OLACAK

MHP Çorum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Kenan Şahin, Çorum’un sanayileşmesini sürdürmesi, büyümesi ve daha yaşanır bir kent haline gelmesi için çok önemli projeler hazırladıklarını söyledi.

ÇORUM MARKA BİR ŞEHİR OLACAK
Bu haber 25 Aralık 2018 - 20:42 'de eklendi

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi Kenan Şahin, corumtime.com haber servisini ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Ali Özdemir ile görüştü. 25 yıllık mesleki bilgi birikim ve tecrübesiyle Çorum Belediye Başkanlığına talip olduğunu kaydeden Şahin, “Çorum dışında sevdamız, yaşama hevesimiz ya da Çorum dışında hayallerimiz olmadı” dedi. Şahin, Çorum’un sanayileşmesini sürdürmesi, büyümesi ve daha yaşanır bir kent haline gelmesi ile ilgili projelerini önümüzdeki günlerde açıklayacağını bildirdi.

ADİL BİR BELEDİYECİLİK OLACAK

MHP Çorum Belediye Başkan Aday Adayı Kenan Şahin, şunları kaydetti: “Çorumlu herşeyin en iyisine layıktır. Ufukta MHP görülmüş, umutlar büyümüştür. Temiz yönetim ehil kadro iş başına gelmektedir.
MHP belediyeciliği öncelikle adil olacaktır. Hiç kimse hakkını almak için bedel ödemeyecektir. Ya da bedel ödeyerek hiç kimse hak sahibi olmayacaktır. Hak sahibi millettir ve bizlerde milletin bize emanetinin bekçileriyizdir. MHP belediyeciliği açık-şeffaf ve sorgulanabilir olacaktır. Yazılı veya sözlü hiçbir soru cevapsız bırakılmayacaktır. Kapalı kapılar belediyeciliği bitmiştir. MHP belediyeciliği sosyal bir belediyecilik olacaktır. Tüm sosyal yardımlar ve hizmetler aynı hızda ve kararlılıkta, daha da genişleyerek devam edecektir.

İDARİ KİRLENMİŞLİK SON BULACAK

MHP belediyeciliği idari kirlenmişliğe, siyasi entrikalara, yozlaşan değerlere son vermek için gelmektedir. MHP belediyeciliği hesap sorulabilen ve aynı zamanda devlet malından haram yiyenlere, nefsine uyanlara hesap soran belediyecilik olacaktır. MHP belediyeciliği öncelikle yıpranan değerlerimiz, yıpranan belediye ekonomisini tamir ve onarım belediyeciliği sonra hizmetlerini geliştiren büyüten bir belediyecilik olacaktır.

ÇORUM ZOR GÜNLERDEN GEÇMEKTEDİR

Dalgalı sularda gemiyi limana getirecek kaptan usta kaptandır. Çorumlular rahat olmalı ki, gün doğmakta ve iş ehline geçmektedir. Umut vardır, umut MHP’dir. Tüm Çorumlu hemşehrilerimi, Çoraklıktan- Akkente, Bahabey’den Buharaevlere, Bahçelievler’den Ulukavağa, Gülabibey’den- Üçtutlar-Karakeçili-Çöplü Çepni’ye kadar kucaklıyoruz. Biz Çorumlular olarak biriz, diriyiz. Çorum eski günlerine dönmeye hazırlanmaktadır.

RAKİBİMİZ ASLA YOZGAT DEĞİLDİR

Asgari ücretli Ahmet ustadan, Venezuela altınını işleyecek olan Ahmet Ahlatçı’ya kadar, Çorum’un büyüyüp gelişmesi için gerekli her faaliyetin merkezinde ve yüreğinde MHP belediyeciliği olacaktır.
Sevgili Çorumlular, güzel günler geliyor, 16 yıllık kıştan sonra bahar geliyor, toprağa su ağacın geliyor. Allah bizleri Çorumluya mahcup etmesin, yükümüz ağır ama azmimiz sevdamız büyüktür. Sevdamızın adı Çorum’dur.”

GÜZEL GÜNLER ÇORUM’U BEKLİYOR

Çorum’u eski günlerine döndürmek istediklerini dile getiren Kenan Şahin, “Maalesef sanayimizin 90’lardaki halini arıyoruz. Belediye, TSO, esnaf işbirliği ile yine o parlak günlere, Kayseri, Denizli ile yarışabileceğimiz günlere dönmek istiyoruz. 90’lı yıllardaki atılımımız 2000’li yıllardan sonra durdu. İnşallah demiryolu ile havaalanı ile yatırım teşvikleri ile eğer siyasilerimizde yeterince destek sağlarlarsa güzel günler bekliyor Çorum’u. Her şey daha güzel olacak. Çorum’u marka şehir yapacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
Ömer Manan25 Aralık 2018 / 23:35

ALLAH yolunu açık etsin unutulan dünyanın merkezini bir marka olmasını yolunda başarılar dilerim. ALLAH yar ve yardımcınız olsun

191919191926 Aralık 2018 / 20:17

Çorumumuza HAVAALANI şart, bunu her zaman söylüyorum. Söylemekten bıkmayacağım. Gelin hep birlikte Çorumumuz için Çorumlu için sesimizi duyuralım. Uyuyan devi uyandıralım. Çorumumuz ÜVEY evlat muamelesi görüyor. Artık duyuralım sesimizi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER