SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ERDOĞAN ÇORUM’A GELİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Çorum 6. Olağan İl Kongresine katılmak üzere 28 Ocak’ta Çorum’a geliyor.

ERDOĞAN ÇORUM’A GELİYOR
Bu haber 19 Aralık 2017 - 0:07 'de eklendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Çorum programı belli oldu. Erdoğan, 28 Ocak Pazar günü Çorum’a geliyor. Erdoğan, AK Parti Çorum 6. Olağan İl Kongresine katılacak. Mevcut İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın tek aday olarak katılacağı kongrede Erdoğan Çorumlulara hitap edecek. Kongre Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek. Bu arada, AK Parti Çorum İl Başkanı Av Mehmet Karadağ, Erdoğan’ın Çorum ziyaretine ilişkin parti binasında basın toplantısı yapacak.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
3 ADET YORUM YAPILDI
Müberra müezzinoğlu19 Aralık 2017 / 11:17

Sayın cumhurbaşkanımız lütfen gelsin çorum milletvekillerimizden ricam devane toki açılışı ve sağlık müdürlüğü açılışını yapmalarını önemle rica ediyorum saygılarımla.

MUSTAFA BERK19 Aralık 2017 / 12:34

Sayın Cumhurbaşkanının Çoruma gelişi iyi değerlendirilmeli. Sayın Erdoğan anlayışlı bir kimsedir. bir havaalanının Çorum’a ne getirebileceğini emin olun Çorumlu vekillerimizden daha iyi bilir. en azından halkı küçümsemez, uçağı havada görenler havaalanı istiyor demez. iyi organize edilirse bu konu halledilebilir. tabi bunu önce Sayın siyasilerimizin herhangi bir kişisel ranta kurban etmeden halkın çıkarlarını düşünerek üzerine düşen vazifeyi iyi yapması, ısrarcı olması lazım. umarım!!!!!!!

corumlu vatandas19 Aralık 2017 / 13:36

aynı kadro aynı zihniyet yönetime devam edecekse çorumda ak parti siyaseti bitmiş demektir. seçimde 1 vekil eksik meclise giderlerse sayın cumhurbaşkanımızın gözü açılır belki. yeni parti kursa memlekete daha verimli olurdu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER