SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ERDOĞAN ÇORUM’A TEŞEKKÜR ETTİ

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin ilk Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimlerinde kendisine verilen destekten dolayı Çorumlulara teşekkür etti.

ERDOĞAN ÇORUM’A TEŞEKKÜR ETTİ
Bu haber 10 Temmuz 2018 - 15:45 'de eklendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran seçimlerinin ardından mecliste yaptığı yemin törenine AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’da katıldı. Karadağ yemin töreninin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyetinin son Başbakan Binali Yıldırım ile ayaküstü sohbet etti. Samimi bir ortam içerisinde gerçekleşen sohbet sırasında Erdoğan Karadağ’ı, 24 Haziran’da Ülkemizin geleceği için 100 yılın en önemli seçimlerinde Çorum seçmeninin kendisine verdiği destek nedeniyle tebrik etti. Cumhurbaşkanına Çorum seçmeninin her zaman partilerine destek verdiğini hatırlatan Karadağ, bundan sonrada destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

BİNALİ YILDIRIM’DA TEBRİK ETTİ

Son Başbakan ve AK Parti’nin Meclis Başkan Adayı Binali Yıldırım ise Çorum’da 24 Haziran seçimleri sonunda 4 Milletvekilliğinden 3’ünün kazanılmasından ve Cumhurbaşkanına rekor oyla destek verilmesinden dolayı İl Başkanı Mehmet Karadağ’a teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER