SON DAKİKA

ÇORUM TİME

FATİH ÖZCAN SAHALARA DÖNÜYOR

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Yeni Çorumspor taraftarının yaptığı eylem sırasındaki çağrısına duyarsız kalmadı.

FATİH ÖZCAN SAHALARA DÖNÜYOR
Bu haber 01 Şubat 2019 - 15:34 'de eklendi

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, kulüp başkanı Fatih Özcan ile görüşecek. Bilindiği üzere Yeni Çorumspor Kulüp Başkanı Fatih Özcan yaşanan bazı gelişmelerin ardından istifa etmişti. Özcan’ın bu kararı Çorumspor camiasında adeta şok etkisi yaratırken, taraftarlarda bir eylem düzenlediler. Taraftarlar, Fatih Özcan’ın görevine devam etmesi için Saat Kulesi Hürriyet Meydanı’nda yaptıkları eylemde Özcan’ı ikna etmeleri konusunda milletvekili Ahmet Sami Ceylan’a çağrıda bulunmuşlardı.

MİLLETVEKİLİ DEVREYE GİRDİ

İki gündür partisinin Belediye Başkan adaylarının tanıtım programı için Ankara’da bulunan Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, taraftarın yaptıkları eyleme katılamadığını, ancak yaptıkları çağrıya duyarsız kalmayacağını açıkladı. Fatih Özcan’ın kulüp başkanlığına talip olduğu süreçten bugüne kadar en büyük destekçisi olan Milletvekili Ceylan’ın kulüp başkanı Fatih Özcan’ı ikna etmek adına girişimde bulunduğu ve kendisiyle Çorum’da görüşeceği öğrenildi. Milletvekili Ceylan’ın Fatih Özcan’ı ikna etmesine kesin gözü ile bakılıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER