SON DAKİKA

ÇORUM TİME

FOTOĞRAFÇILIK SERTİFİKASI ALDILAR

Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği (ÇOFSAD) ile Çorum Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde ve Çorum Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO)’nun ise ev sahipliğinde düzenlenen Temel Fotoğrafçılık Eğitimi tamamladı.

FOTOĞRAFÇILIK SERTİFİKASI ALDILAR
Bu haber 17 Şubat 2017 - 12:21 'de eklendi

Kurs Öğretmen Hasan Kahraman tarafından verilen eğitimi başarıyla tamamlayan kursiyerlere düzenlenen törenle sertifikaları verildi. Sertifika töreni Fotoğraf Sanatçısı Metin Karadağ‘ın katılımıyla ayrı bir değer kazandı. Kurs Öğretmeni Hasan Kahraman, sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere ve kapılarını ÇOFSAD a açan SMMMO Başkanı Ali Can Doğan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. SMMMO Başkanı Ali Can Doğan, oda olarak sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini Çorum’da sosyal ve kültürel çalışmaları her zaman destekleyeceklerini belirterek, güzel şehrimizin gelişiminde, tanıtımında bu tür organizasyonlara her zaman kapılarının açık olacağını ifade etti.
402 ÇOFSAD Başkan Yardımcısı Meftun Yerli ise fotoğraf çekmenin birçok kişinin yaptığı eylemlerden bir tanesi olduğunu, günlük hayatımızın her aşamasında herhangi bir anı ölümsüzleştirmek için çeşitli fotoğraflar çekildiğini, özellikle teknolojinin sürekli olarak geliştiği ve neredeyse takip edilemez duruma geldiği günümüzde insanların sürekli olarak kullandıkları cep telefonlarından yararlanarak rahatlıkla fotoğraf çekebildiğini belirtti. Yeni kurslar ve etkinliklerinin devam edeceğini belirten ÇOFSAD Basın Sözcüsü Zekiye Çalışkan ise 8 Nisan 2017 tarihinde Adana’da düzenlenecek olan Adana Portakal Çiçeği Karnavalına katılacaklarını belirterek, düzenleyecekleri etkinlik ve kurslara ilgi duyan fotoğraf severlerin sosyal medya üzerinden Çorum Fotoğraf Sanatı Derneği’ni takip edebileceklerini bildirdi.
401 403 400

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER