SON DAKİKA

ÇORUM TİME

HAYIRSEVER İŞ ADAMINA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Sungurlu Devlet Hastanesine yapmış olduğu bağışlardan dolayı hayırsever işadamı Habib Bekmezci’ye Çorum İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ömer Sobacı plaket vererek teşekkür etti.

HAYIRSEVER İŞ ADAMINA TEŞEKKÜR PLAKETİ
Bu haber 10 Ağustos 2018 - 15:09 'de eklendi

Hayırsever iş adamı Habip Bekmezci tarafından 2009-2018 yılları arasında Sungurlu Devlet Hastanesinde hizmete sunulması için 1 adet tam teşekküllü ambulans, 1 adet bilgisayarlı tomografi cihazı, 1 adet ultrason cihazı, 1 adet mamografi cihazı, 1 adet kemik mineral dansitometri cihazı, 1 adet röntgen cihazı ve 1 adet şarjlı alan yıkama makinesi bağış olarak hediye ettiği belirtildi. Hayırsever iş adamı Habip Bekmezci’ye plaket verip teşekkür etmek için Mavi Ocak Tesislerinde program düzenlendi. Çorum İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Ömer Sobacı hayırsever iş adamı Habip Bekmezci’ye Sungurlu Devlet Hastanesine yapmış olduğu katkılardan dolayı plaket ve çiçek hediye ederek teşekkürlerini iletti. Programa Devlet Hastanesi yöneticileri ile AK Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan’da katıldı.
Diğer taraftan vatandaşlar, ilçeye yaptıkları bağışlar nedeniyle hayırsever işadamlarının adlarının sokak, cadde, park veya bir kuruma verilerek yaşatılmasının daha uygun olacağı görüşünde birleşiyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER