SON DAKİKA

ÇORUM TİME

HİTİT’İN KUZEY KAMPÜSÜNÜ İNCELEDİLER

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Yönetimi, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan ile birlikte Üniversitenin Kuzey Kampüsü inşaatlarını gezdi.

HİTİT’İN KUZEY KAMPÜSÜNÜ İNCELEDİLER
Bu haber 19 Eylül 2017 - 17:36 'de eklendi

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Başkanı Özgür Kılıç ziyaret sırasında, “Kurumlar içinde bulundukları toplumun sürdürülebilirliğini sağladığı müddetçe ayakta kalabilirler. Dünya üniversitesi olma hayaliyle yola çıkan Üniversitemiz şu anda geldiği noktayı, Çorum’un vefalı evlatlarından biri olan Rektörümüz Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ın çabalarına borçludur. Gelecek nesillere bırakacağımız önemli miraslardan biri olan Üniversitemiz, ülkemizde, dünya ölçeğinde gerek bina gerek teknoloji gerekse bölümleriyle hizmet vermektedir. Çorumlu olarak, memleketimize olan hizmetlerinden ötürü Rektörümüze başta kendim, meslektaşlarım ve Çorumlular adına teşekkür ediyorum. Hayalleri büyük insanlar, büyük işler başarırlar.” açıklamasında bulundu.
101
Rektör Prof. Dr. Reha Metin Alkan ise İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yapılan çalışmaların, gelişmelerin ve sonuç olarak elde edilen başarının ortak iş birliğiyle yapıldığına dikkat çekerek “Üniversite olarak, birçok alanda yakaladığımız ve gittikçe artan başarımızın ortaya çıkması akademik, idari personelimizin çalışmaları ve birçok paydaşımızın topyekün sinerjisiyle ortaya çıkmıştır.” diye konuştu. Alkan, inşaatı devam eden binalarımızın tamamlanmasıyla birlikte, Üniversitenin daha geniş fiziki mekânlara ve dolayısıyla hem bölüm/program sayısı hem öğrenci sayısı hem de eğitim-öğretim kalitesi bakımından daha hızlı ve büyük bir gelişim kaydedeceğinin de altını çizdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER