SON DAKİKA

ÇORUM TİME

İSBİR’DEN OKULLARA ZİYARET

Çorum’un Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, ilçede bulunan 100.Yıl İlkokulu, Cumhuriyet Ortaokulu ve Çok Programlı Liseyi ziyaret ederek öğretmenler ve öğrencilerle bir araya geldi.

İSBİR’DEN OKULLARA ZİYARET
Bu haber 28 Aralık 2016 - 15:23 'de eklendi

Ziyaretlerde öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılayan Başkan İsbir, “okullarımıza gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde öğrencilerimizle bir araya geldiğimiz gibi öğretmenlerimizle de sohbet ediyor Ortaköy için istek ve temennilerini dinliyoruz ” dedi. Geleceğimiz olan çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerin kutsal bir görevi yerine getirdiklerini ifade eden İsbir, “böylesi zor bir görevi yerine getirirken onlara destek olmak için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” ifadesini kullandı.
L_SE Ortaköy Belediyesi olarak okullar için özenli bir çalışma yürüttüğünü özellikle ifade Başkan İsbir, “okullarımızı ziyaret ederek bizden taleplerini yerinde dinleme fırsatı buluyoruz. İmkânlarımız ölçüsünde bütün okullara yardım etmeye çalışıyoruz. Ortaköy’deki okulların bahçe düzenlemesi, saha, tribün, çocuk parkı gibi çalışmalarını yaparak hem öğrencilerimizin hem de öğretmenlerimizin güzel bir çevreye sahip olmasını sağlıyoruz. Okullarımıza ziyaretlerde bulunup öğrenci ve öğretmenlerimizin isteklerini, beklentilerini dinlemeye devam edeceğiz” dedi. “Eğitim bizim önceliklerimiz arasındadır” diyen İsbir, eğitim konusundaki hassasiyetini vurgulayarak üstlerine düşen görevi her zaman yapmaya hazır olduklarını kaydetti. Okul ziyaretlerinde öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir okul müdürleri ve öğretmenlerle birlikte sohbet etti. Başkan İsbir, başarılı bir eğitim öğretim yılı geçmesi temennisi ile öğretmenlere çeşitli hediyeler verdi.
ANA SINIFI

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER