SON DAKİKA

ÇORUM TİME

İŞTE ÇORUM’UN VERGİ REKORTMENİ

Çorum’un başarılı kuruluşlarından Ahlatcı Holding bünyesindeki şirketlerin 12 ayrı mükellefiyet altında yaklaşık 6 milyon lira vergi ödediği belirlendi.

İŞTE ÇORUM’UN VERGİ REKORTMENİ
Bu haber 18 Kasım 2017 - 12:07 'de eklendi

2016 vergilendirme dönemine ilişkin olarak Çorum Defterdarlığınca açıklanan Kurumlar ve Gelir Vergisi sıralamasında, Ahlatcı Holding bünyesindeki 4 şirket ile Gelir Vergisi mükellefi olarak Ahmet Ahlatcı, ilk 10’da yer aldı. Kurumlar Vergisi’nde Hattuşa Enerji birinci olurken, bitkisel yağ üretimi alanında faaliyet gösteren Orta Anadolu Tarım ikinci, isminin açıklanmasını istemeyen bir mükellef üçüncü, Alapala Makina dördüncü, Kargaz da beşinci olmuştu.

EN ÇOK VERGİ ÖDEYEN İSİM

Gelir Vergisi rekortmenler listesinde ise Mustafa Kuşcu ilk sırayı elde etmiş, isminin açıklanmasını istemeyen bir mükelleften sonra iki noter; Şemsa Çakır Güzey ve Ferit Çalışkan üçüncü ve dördüncü, Osman Mengüç de beşinci olmuştu. Ahlatcı Holding bünyesindeki diğer şirketlerin de hesaba katılmasıyla, 12 ayrı mükellefiyet altında, 31 milyon 721 bin lira gelir beyan edildiği, tahakkuk eden verginin de 6 milyon 8 bin lira olduğu saptandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER