SON DAKİKA

ÇORUM TİME

İYİ PARTİ ÇORUM YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Meral Akşener’in Genel Başkanlığını yaptığı İYİ Parti’nin Çorum İl Başkanı görevine getirilen Bekir Özsaçmacı İyi Parti Çorum İl Teşkilatı Yönetimini açıkladı.

İYİ PARTİ ÇORUM YÖNETİMİ BELLİ OLDU
Bu haber 11 Ocak 2018 - 14:40 'de eklendi

Meral Akşener’in Genel Başkanlığını yaptığı İYİ Parti’nin Çorum İl Başkanı görevine getirilen Bekir Özsaçmacı İyi Parti Çorum İl Teşkilatı Yönetimini açıkladı.

İYİ PARTİ ÇORUM İL DİVANI

İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İl Başkan Vekili Gizem Tosun, İl Sekreteri Daver Eker – İl Sekreter Yard. Özgür Yıldırım, -İl Sekreter yard. Şükran Funda Uğurlu, Teşkilatlardan Sorumlu bşk yard. Haydar Çifçi -Teşkilatlardan Sorumlu bşk yard. Nevzat Atmaca -Teşkilatlardan Sorumlu bşk yard. Salih Tomuk, İl Muhasibi Şeref Helvacı -İl muhasip yard. Durak Yıldırım, İl Başkan yardımcısı Necati Ceyhan, İl Başkan yardımcısı Oğuz Ilıca, İl Başkan yardımcısı Bekir Korkmaz, İl Başkan yardımcısı Sitenay Özsaraç, Hukuk ve Siyasi işlerinden sorumlu il başkan yardımcısı Cavit Çakkal, Ekonomiden Sorumlu il başkan yardımcısı Nurcan Tufan, Basın ve medyadan sorumlu il başkan yardımcısı Ahmet Atlamaz, Propagandadan sorumlu il başkan yardımcısı Doğan Korç, Aile ve sosyal politikalardan sorumlu il başkan yardımcısı Ebru Soysal, Sivil toplumdan sorumlu il başkan yardımcısı İsmail Oktay, Eğitim ve sosyal faaliyetlerden sorumlu il başkan yardımcısı Hatice Çolak, Tarım ve kırsal kalkınmadan sorumlu il başkan yardımcıları Ünal Işık, Bener Can Varol, Teknoloji ve bilişimden sorumlu il başkan yardımcısı Yaşar Hoşgör

İYİ PARTİ ÇORUM İL DİSİPLİN KURULU

Adnan Uygur Güngör, Celal Gökeşme, Celal Ülker, Derya Aksakal, Fadime Torun, Fatih Mehmet Arslan, Günay Ahıskalı, Halil Tekkeşin, Muhsin Kocasaraç, Remzi Ergün

İL BAŞKANLIĞI LİSTESİ BELLİ OLDU

Bekir Özsaçmacı, İbrahim Uysal, Ahmet Atlamaz, İsmail Oktay, Ahmet Emin Kurt, Mehmet Hakan Kabadayı, Ali Kılıçarslan, Murat Yalınız, Aysun Özyıldız, Mustafa Kurum, Bekir Korkmaz, Mustafa Serhat Ezer, Bener Can Varol, Mürsel Kazar, Birol Tonga, Necati Ceyhan, Cavit Çakkal, Nevzat Atmaca, Celal Kaya, Nilgün Karakılınç, Celalettin Öztürk, Nurcan Tufan, Daver Eker, Oğuz Ilıca, Dilek Tatar, Orhan Torun, Doğan Korç, Özgür Yıldırım, Durak Yıldırım, Recep Doğan, Ebru Soysal, Salih Tomuk, Eda Demir, Salim Çakal, Elif Çökçen Şahiner, Sitenay Özsaraç, Emine Can, Süleyman Yetikcan, Erkan Öztürk, Şahin Çakın, Ercan Fındıkçı, Şeref Helvacı, Gizem Tosun, Şükran Funda Uğurlu, Halil Borucu, Tuba Dalkıran, Hasan Demir, Turan Dinçer, Hasan Kürşat Şahin, Ünal Işık, Hasan Yetik, Yasin Sıddık Özkaleli, Hatice Çolak, Yaşar Hoşgör, Haydar Çifçi.

İYİ PARTİ MERKEZİN KENDİSİDİR

İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, partinin siyasi kimliği hakkında bilgiler verdi. Özsaçmacı, “İYİ Parti siyasi yelpazede milli merkezi temsil etmektedir. İYİ Parti merkezin sağında veya solunda değildir. İYİ Parti merkezin kendisidir. İYİ Parti’nin temsil ettiği milli merkez, merkezin sağında ve solundaki tüm vatanseverleri kucaklar. İYİ Parti Türkiye’nin makul aklıdır. İYİ Parti Türkiye’nin sağduyusudur. İYİ Parti, aklı ve milli çıkarı politikalarının merkezine koyan bir partidir” dedi. Özsaçmacı, açıklamasını şöyle sürdürdü: “İYİ Parti, çok farklı siyasi gelenekten insanın, aynı partinin çatısı altında, gömleklerini çıkarmadan üzerlerinde vatanseverlik ceketi ile yer aldıkları partidir. İYİ Parti, kimsenin kendisini yabancı veya öteki hissetmediği, çok farklı siyasi geleneklerden gelen insanların ortak payda olan Türkiye sevgisi ve Türkiye’nin parlak geleceğinde birleştiği partidir. İYİ Parti; farklı siyasal kimliklerin ortak bir paydada, normalleşen, parlamenter demokrasi, hukuk devleti, kalkınan Türkiye düşüncelerinde birleştiği partidir. İYİ Parti, gerilim ve dışlama politikaları ile ayrıştırılmaya çalışılan milletimizi, yeni bir icraat ve kalkınma ülküsünde buluşturacak. Biz normalleşmenin, projelerin, çözümlerin, zaferlerin, huzurun, güven duygusunun partisi olacağız. Ve hangi kesimden olursa olsun, her bireyin umudu olacağız. İYİ Parti gücünü ve yetkisini Türk milletinden alır. Tek gayesi Türk milletine hizmettir. Türk milleti ve Türkiye’nin çıkarlarını her şeyin üstünde tutar. İYİ Parti, merkezine insanı alan ve insana güven ve saygıyı ilke edinmiş olup, insanların özündeki inancının ve özgür düşüncesinin teminatıdır. İYİ Parti siyasetin bir kültür, bir edep, bir yaşama terbiyesi olduğunun bilinciyle, yüksek ahlaki standartlarda açık, dürüst, hesap verebilir bir siyaset anlayışını hâkim kılacaktır. İYİ Parti adaletin, huzurun, güvenin, normalleşmenin ve başarının adresidir. İYİ Parti, Türk devletinin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti devletinin kuruluş ilkelerine sıkı sıkıya bağlı, güçlendirilmiş demokratik parlamenter sistemi, kuvvetler ayrılığını, hukukun üstünlüğünü esas alan, demokratik sosyal ve laik bir devlet anlayışını hayata geçirmeyi taahhüt eder. Misyonumuz; Parti olarak bu yolda öncelikli olarak beş temel hedefi gerçekleştireceğiz; – Milli birlik ve kardeşlik – Kuvvetler ayrılığı ve parlamenter sisteme dönüş – Sürdürülebilir, rekabetçi üretime dayalı ekonomik büyüme – Parti devletinden milletin devletine dönüş – Sonuç alan, etkin bir dış politika.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER