SON DAKİKA

ÇORUM TİME

KADIN BAŞKANLAR BELİRLENİYOR

AK Parti Kadın Kolları 5. Olağan Kongre süreci hazırlıkları 5 ilçe kadın kolu başkan adayının belirlenmesi ile başladı.

KADIN BAŞKANLAR BELİRLENİYOR
Bu haber 09 Ekim 2017 - 9:31 'de eklendi

AK Parti Çorum Kadın Kollarında 5 ilçeye başkan adayı belirlendi. AK Parti Kadın Kolları 5. Olağan Kongre süreci hazırlıkları 5 ilçe kadın kolu başkan adayının belirlenmesi ile başladı. Partiden yapılan açıklamaya göre, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam tarafından Ankara’da gerçekleştirilen mülakat sonucu Sungurlu, İskilip, Mecitözü, Uğurludağ ve Kargı Kadın Kolları başkanlıklarına seçilen yeni kadın kolları başkan adayları belirlendi.
1
Kargı Kadın Kolları Başkanı Gülhan Demiral’ın yerine aday olarak Esra Peker, Uğurludağ Kadın Kolları Başkanı Zeynep Uyar’ın yerine aday olarak Ünzile Uyar, İskilip Kadın Kolları Başkanı Şaziye Şenay’ın yerine aday olarak Emine Bostan, Sungurlu Kadın Kolları Başkanı Havva Atmaca yerine aday olarak Hamide Uzun, Mecitözü Kadın Kolları Başkanı Ebru Atmaca yerine aday olarak Serap Yılmaz’ın belirlenmesiyle başlayan kongre süreci yeni başkan adaylarının oluşturacakları yönetimlerin mülakata tabi tutulup sonrasında ilçelerinde gerçekleşecek kongreler ile sona erecek.
2
Kongre süreci ile ilgili genel değerlendirmelerde bulunan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, “Önceki dönem kadın kolları başkanları ve yeni kadın kolları başkan adaylarının birlik ve uyum içerisinde yürüttükleri kongre süreçlerinde AK Parti’ye gönül veren tüm kadın kolları teşkilatlarının bu birlik ve beraberliği bizleri gururlandırıyor. 3 dönem kuralı gereği dönemi dolan ve özel nedenlerinden dolayı kadın kolları başkanlığından ayrılan başkanlarımızın yerine Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Lütfiye Selva Çam tarafından yapılan mülakatla belirlenen yeni kadın kolları başkan adaylarımıza hayırlı olsun dileklerimi iletir, görevlerinde başarılar dilerim. Bundan sonraki süreçte birlik ve beraberlik içerisinde daha güçlü bir teşkilatla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde giderek 2019 seçimlerine hazırlanmaya başlayacağız. İçerde ve dışarıdaki Türkiye düşmanlarına karşı birlik ve beraberliğimizin verdiği güçle 2023 hedeflerine doğru ilerleyen güçlü Türkiye yolunda adımlarımızı sıklaştıracağız.
3
Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın “Yeni Türkiye’nin inşasında kadınlarımızın da aktif rol üstleneceklerine, ülkemizin 2023 hedeflerini yakalamasında pay sahibi olacaklarına inanıyorum” sözleriyle dile getirdiği kadınlara olan inancını bizler AK Parti Çorum Kadın Kolları teşkilatları olarak yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız.” diye konuştu.
5

6

7

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Serkan beyazıt9 Ekim 2017 / 13:02

İnsanları partiden soğutuyorlar… Eğitimsiz ve iş yaoacak kişilerin yerine bunlar geliyor ya yazık bu ülkeye…

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER