SON DAKİKA

ÇORUM TİME

KARADAĞ’DAN ADAYLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA

AK Parti İl Genel Meclisi Grup Toplantısı yapıldı. AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, başkanlığında yapılan toplantıda meclisin Kasım ayı çalışmaları ile bugüne kadar yapılan çalışmalar görüşüldü.

KARADAĞ’DAN ADAYLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA
Bu haber 01 Kasım 2018 - 13:32 'de eklendi

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, 31 Mart seçimlerinde milletin karşısına millette karşılığı olan meclis üyesi adaylarıyla çıkacaklarını açıkladı. İl Başkanlığında düzenlenen grup toplantısında konuşan Karadağ, Çorum’a ve köylerine güzel hizmetler yapmaya devam edeceklerini söyledi. Önümüzdeki dönemde tarımsal sulamaya ağırlık verileceğinin altını çizen İl Başkanı Karadağ, bugüne kadar köylerin ana ihtiyaçlarının büyük oranda çözüldüğünü, bundan sonra da yarım kalan işlerin tamamlanacağını dile getirdi. Yerel seçimlere il genel meclis üyeleriyle birlikte hazırlandıklarını kaydeden Karadağ, “Yerel seçimlere il genel meclis üyelerimizle hazırlanıyoruz. İl Genel Meclisimiz şimdiye kadar yapılan hizmetleri ve gelecek dönem yapılacak hizmetleri anlatmanın gayreti içindeler. Çorum’da tüm köylerimizi baştan başa dolaşıp hem gönül köprümüzü geliştireceğiz hem de yaptığımız hizmetleri ve bundan sonra yapacaklarımızı anlatacağız. Aynı zamanda vatandaşımızın taleplerini dinleyeceğiz” dedi. 31 Mart yerel seçimlerinin her seçim gibi önemli olduğunu anlatan Karadağ, AK Parti’nin tüm kademelerinde ciddi hazırlık içinde olduğunu ve 16 belediyeyi de kazanmanın ve il genelde de mevcuttan çok daha fazla üye kazanmanın gayreti içinde olacaklarını vurguladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
ismail baş çamlıca1 Kasım 2018 / 21:37

hayırdır yüzlerden düşen bin parça demek ki ticarette degil bazen siyasette işler istedigin gibi gitmiyormuş 30 ocaktan sonra moraller ve fotolar hep yerindeydi

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER