SON DAKİKA

ÇORUM TİME

KARGI’YA DOĞALGAZ MÜJDESİ VERDİ

Güven tazeleyerek yeniden Ak Parti İl Başkanı seçilen Av. Mehmet Karadağ’a Ak Parti Kargı İlçe teşkilatı ve muhtarları hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

KARGI’YA DOĞALGAZ MÜJDESİ VERDİ
Bu haber 02 Mart 2018 - 8:30 'de eklendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen 6.Olağan il kongresinde güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçilen Av. Mehmet Karadağ’a Ak Parti Kargı İlçe teşkilatı ve muhtarları hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ak Parti Kargı İlçe Teşkilat Başkanı Sacit Özdemir, Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim kurulu üyeleri ile Mahalle ve Köy Muhtarlarının katılımıyla gerçekleşen ziyaret coşkulu bir biçimde gerçekleşti. Sacit Özdemir konuşmasında; ”Öncelikle İl Başkanım Mehmet Karadağ’ın güven tazeleyerek tekrar İl Başkanı olduğu kongremizin hepimize hayırlı olmasını dilerim, Karadağ, Çorum ve ilçeleriyle samimiyet ve gayretle ilgilenen, milletimizin derdiyle dertlenen, sorunlarımızı ve taleplerimizi daima dinleyen, tecrübeli bir İl başkanıyla çalışma imkanımız olduğu için kendimizi şanslı görüyoruz, o nedenle kendisine başarılar diler, görevinin hayırlı uğurlu olmasını Rabbimden temenni ederim”dedi.

Karadağ ” İlimizin en uzak ilçesinden aşkla şevkle coşkuyla bizleri onurlandıran Kargı teşkilatlarımıza ve muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyorum sağolun. Kıymetli yol arkadaşlarım biliniz ki bizlerin siyaseten hedefi tek başına hizmeti sizlere ulaştırmak değildir, bizler hizmet ile birlikte sizlerin gönlünü kazanma sevdası ve gayreti ile görevimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Sizlerin yüzünde gülümsemeyi görmek mutluluğunuzu hissetmek asıl amacımızdır. Değerli kardeşlerim bakınız Sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ülkemizin aydınlık geleceği ve bağımsızlığı için içeride ve dışarıda hainlere karşı müthiş bir azim ve irade ile mücadele veriyor. Bu mücadele sürerken Ülkemizin ekonomik açıdan da ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha görüyoruz. Tarihte savaş dönemlerinde bir lokma ekmeğe muhtaç bırakılan bu milletin evlatları bugün, kendi ürettiği Tankla Topla ve hava araçları ile düşmanlarını darma duman ediyor. Allah Liderimizden razı olsun, bizlere de düşen bu istikrar ikliminin korunması için gece gündüz durmadan, yorulmak nedir bilmeden çalışmaktır. Bugün Kargının hazır olduğunu görüyorum, 2019 için yeniden güçlü bir şekilde tarih yazacağımıza eminim. Rabbim sizden razı olsun” dedi.
Ziyaret esnasında Mahalle ve Köy Muhtarlarının taleplerini alan Karadağ; Kargıya Doğalgazın en kısa zamanda geleceği müjdesini verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER