SON DAKİKA

ÇORUM TİME

AYAK OYUNU YAPAN BEDELİNİ ÖDER

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl başkanlığından istifa eden Av. Mehmet Karadağ’dan övgü ile bahsederken, “Ayak oyunları yapanlar bedelini ödeyecek” dedi.

AYAK OYUNU YAPAN BEDELİNİ ÖDER
Bu haber 03 Ocak 2019 - 18:27 'de eklendi

AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ bugün parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile istifasını açıkladı. Karadağ’ın konuşmasının ardından bir konuşmada AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan yaptı. Konuşmasına Mehmet Karadağ’dan övgü ile bahsederek başlayan Ceylan, “Cumhurbaşkanımız Mehmet Karadağ’dan övgüyle bahsetmiştir. Yeniden il başkanı olması için hasbelkader katkımız olmuştu. Yine olsa yine İl Başkanımızı tavsiye ederim” dedi.

DAVAMIZA YİNE YARDIM EDECEKTİR

Önemli olanın AK Parti’nin davası olduğunu vurgulayan Ceylan, “O kocaman yüreğiyle dava adamlığıyla bizlere her zaman yine yardım edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Herkes ne yaptıysa bunun bedelini önünde sonunda öder. Bu ayak oyunlarına kimler gördüyse bunun bedelini ödeyeceklerini bilsinler. Ayak oyunlarını çevirenler bu oyunların dönüp kendilerini bulacağını bilsinler Onun için biz şu ana kadar 3 milletvekili olarak Mehmet Beyin yanındaysak bundan sonra da yanında olacağız” diye konuştu.

SUYU BULANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR

31 Mart yerel seçimlerini birlik ve beraberlik içinde zafer ile taçlandıracaklarını kaydeden Ceylan, bu süreçte bazı ayak oyunları oynandığının da altını çizerek, “Hiç kimse bulanık suda balık avlamaya, suyu bulandırmaya kalkmasın. Biz taş gibi teşkilatlarımızla 31 Mart geçesi bu parti üzerine oyun oynayanlarla hep beraber hallerini göreceğiz. Yeter ki biz birliğimizi beraberliğimizi bozmayalım. Bu oyunları 16 belediyemizi alarak hep birlikte bozacağız. AK Parti ufak tefek şeylerle sarsılmaz, kimsenin yaptığı da yanına kar kalmaz” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
5 ADET YORUM YAPILDI
Hüseyin zembil3 Ocak 2019 / 18:46

Sayın millet vekilim kürsüde çok güzel knsyorsuznuz ama icraat yok size ahevranla olan yolsuzluklari yazdım siz bana o kadar yazdım kelimeye sadece ben napabilirim yazdiniz bedel ödemek ha hadi öderim Necmettin kılıç irfan yasara hadi

Kader3 Ocak 2019 / 23:26

Buna ayak oyunu denmez
p–o denir ortada bi kaset var
dedikleri gibide montaj filan değil insanları
salak yerine koymasınlar.Siyaset olmuş uçkur davası

Bayram Çakın4 Ocak 2019 / 10:20

Sn. Ben Hariç Çorum halkının vekili beyefendinin ses kaydını tüm çorum dinledi bi korkunuz mu vardır ki ?

Yasar4 Ocak 2019 / 23:42

Ben anlamiyorum..Sen il baskanligi yaptin..2 donem millet vekili yaptin..Corum teskilatinda her turlu pislik yapiliyoo bide cikmisin ayak oyunu diyorsun..Pes dogrusu.. RTE Allah sabirlar versin sizin gibi calisma arkadaslarina iyi katlaniyor..

HACI HALICI5 Ocak 2019 / 22:51

Sayın Vekil Sen bir kere kendi söylediklerine inanıyor musun ki vekili olduğun milleti inandırmaya çalışıyorsun. Vekili Olduğun Milleti iyice salak yerine koydun ve koymayada devam ediyorsunuz

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER