SON DAKİKA

ÇORUM TİME

KULÜPTE GEÇİCİ YÖNETİM OLUŞTU

Yeni Çorumspor’un Olağan Genel Kurulu Turgut Özal Konferans salonunda gerçekleştirildi. Genel Kurulda Yeni Çorumspor başkanlığına geçici olarak Hamit Işık seçildi.

KULÜPTE GEÇİCİ YÖNETİM OLUŞTU
Bu haber 09 Ağustos 2019 - 20:12 'de eklendi

Olağanüstü Genel Kurul’da Yönetim Kurulu ile Denetim Kurulu raporlarının okunmasının ardından Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi, Denetim Kurulu üyelerinin seçimi ve Disiplin Kurulu üyelerinin seçimi yapıldı. Genel Kurulda, Yeni Çorumspor başkanlığına Hamit Işık seçildi. Genel Kurulda bir konuşma yapan Kulüp Başkanı Hamit Işık, sezonun başlamasına çok az bir süre kalması sebebiyle takımın yol haritasını belirlemek adına geçici olarak görevi devraldığını açıkladı. Işık, Fatih Özcan’ın başkanlığa aday olma ihtimaline karşı, aday çıkmayan başkan adaylarını da önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan olağan üstü kongrede aday olmaya davet etti.

GÖRÜŞMELERİN DETAYLARI AÇIKLANACAK

Hamit Işık, Fatih Özcan ile Ak Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Ak Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı ve Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın’la yapılan görüşmeler hakkında önümüzdeki günlerde kulübün yeni yönetime teslim edilmesinin ardından gerekli açıklamaların yapılacağını duyurdu. Yeni Başkan Işık, bütün Çorumspor sevdalılarına da bir çağrıda bulundu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER