SON DAKİKA

ÇORUM TİME

MEHMET KARADAĞ AÇIK VE NET KONUŞTU

Ak Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Belediye Başkanı Zeki Gül, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Belediye Meclis üyelerinin katıldığı belediye meclis grubunu topladı.

MEHMET KARADAĞ AÇIK VE NET KONUŞTU
Bu haber 05 Kasım 2018 - 14:25 'de eklendi

Çorum Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, partilerinden aday adaylığı başvuru takviminin bugün itibariyle başladığını hatırlattı. Karadağ, belediye Başkanı Zeki Gül, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar ve Belediye Meclis üyelerinin katıldığı belediye meclis grubunu topladı. 2 yılda çok önemli 2 seçim atlattıklarını dile getiren Karadağ, tüm organların seçiminde gerekli hassasiyeti göstereceklerini ve 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde de başarılı bir şekilde çıkmanın gayreti içerisinde olacaklarını söyledi. Çorum teşkilatı olarak 16 belediyenin tamamını kazanmayı hedeflediklerini ifade edn Karadağ, adaylık süreci içerisinde isabetli adayların belirlenmesi ve toplumun huzura çıkmasını arzu ettiklerini, kimin olacağından ziyade, AK Parti’nin seçimleri kazanmasının öncelikli hedefleri olduğunu kaydetti. “Hedef ve ilkemizde millete hizmet davasıdır” diyen Karadağ, “Bu bilinçle hareket edeceğiz ve bu doğrultuda adaylarımızı belirleyip, toplumla kucaklaşarak seçimlerden zaferle çıkmayı amaçlıyoruz” açıklamasında bulundu. Adaylığı ve istifa edip etmeyeceği ile ilgili basın mensuplarının sorusu üzerine Karadağ, kararı verecek genel başkanımızdır ve genel merkezimizdir. Eğer istifa etmemiz istenirse istifa ederiz. Biz il başkanıyız görevimiz devam ediyor, gereği neyse onu yaparız. Eğer genel başkanımız ve genel merkezimiz istifa etmemizi isterse gereğini yaparız, göreve devam etmemiz noktasında talimat verirse devam ederiz. MKYK toplantısında alınan kararlarla ilgili bize her hangi bir talimat gelmedi, gelirse de kamuoyuyla paylaşırız. Tekrar ediyorum; genel başkanımızdan talimat gelmediği ve bizimle ilgili her hangi bir tasarrufu olmadığı müddetçe istifa etmeyiz, görevimizin başındayız” ifadelerini dile getirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
ismail baş çamlıca5 Kasım 2018 / 20:28

şimdi acık konuşma şimdi biz ne anlamalıyız istifa edince veya istifası istenince il başkanı belediye başkanı adayımı yoksa aday dadayımı şimdi bu haber sitelerini ve çok bilmiş yorumcularını okuyunca cahil bir köylü olarak mehmet karadyın kesin aday aday adayı degil iyide bu parti sadece bir ilbaşkanından mı ibaret o zaman kimse aday olmasın olanda biraz tuhaf olacak ama benim degil okuduklarım dan anladıgım özellikle habercim 19 dan diger aday daylarının sadece 2019 bld bkş adayları olarak kalması çünkü kesin aday m karadag benim degil yapılan haberlerden anladıgım

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER