SON DAKİKA

ÇORUM TİME

MEHMET KARADAĞ’A SÜRPRİZ HEDİYE

Karadağ’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, ikinci Karadağ döneminin Çorum’a hayırlı olmasını diledi.

MEHMET KARADAĞ’A SÜRPRİZ HEDİYE
Bu haber 31 Ekim 2016 - 16:25 'de eklendi

AK Parti Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, AK Parti İlçe Başkanı Yakup Torun, İlçe Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Genel Meclisi üyeleri ve teşkilat mensupları ve muhtarlar ile AK Parti İl Başkanlığı’na atanan Av.Mehmet Karadağ’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Karadağ, Uğurludağ’ın kalabalık şekilde kendilerini ziyaret eden ilk ilçe olduğunu ifade ederek ilgilerinden dolayı teşkilat mensuplarına teşekkür etti. Yaklaşık bir hafta önce göreve getirildiğin hatırlatan Karadağ, “Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın teveccühü ile yaklaşık 10 yıl aradan sonra İl Başkanlığına getirildim. Bu görevlendirme bizim için onurdur.” dedi. Uğurludağ’ın her zaman böyle heyecanlı olduğunu kaydeden Karadağ, bu heyecanın Çorum’da birlik ve beraberliğe büyük katkı sağlayacağını vurguladı. Türkiye’nin son zamanlarda iç ve dış düşmanlarıyla yoğun bir şekilde uğraştığına dikkat çeken Karadağ şöyle konuştu: “Ülkemiz içeride PKK, FETÖ gibi çeşitli örgütlerle uğraşırken dışarıda da Suriye ve Irak’ta devam eden bir savaş var. Milli çıkarlarımız gereği oralar ile uğraşıyoruz. Bu süreçte Çorum’da da siyasi anlamda bir toparlanma ihtiyacı vardı. Bundan sonraki süreçte geçmiş tecrübelerimize de dayanarak, yaptığımız hatalardan da ders alarak Çorum’umuzda birlikte hareket edip çalışacağız. Bizim bundan sonraki yol haritamız, milletvekillerimizle, ilçe başkanlarımızla, belediye başkanlarımızla ayda bir toplantı yaparak, valiliğimizle koordineli bir şekilde hizmet yarışı içerisinde olmaktır. Önemli olan birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmektir. Bizim İl Başkanı olarak görevimiz ve önceliğimiz birlik ve beraberliği sağlamaktır. Bu konuda kendimize de güveniyoruz. İnşallah başarılı olacağız. Halkımız bizden hizmet bekliyor. Bu bilinçle hareket ederek köylerimizin ilçelerimizin sorunlarını bir bir çözeceğiz. Uğurludağ küçük bir ilçemiz ama gönlümüzde her zaman büyüklüğünü koruyor. Küçük ilçelerimizin sorunlarına daha çok eğiliniyor. Yeni dönemde bizler de Uğurludağ’ın sorunlarıyla ilgileneceğiz. Ziyaretime böyle kalabalık bir şekilde geldiğiniz için teşekkür ediyorum.”
56 “UĞURLUDAĞ HER ZAMAN SİZİNLEDİR”

AK Parti Uğurludağ İlçe Başkanı Yakup Torun, İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı kutlayarak, yeni görevinin Çorum’a hayırlı olmasını diledi. Uğurludağ’ın her zaman AK Parti ile olduğunu kaydeden Torun, “Bilmenizi istiyorum ki Uğurludağ yalnız sizinledir ve sizinle olacaktır. Yorulmadan çalışıp 2023 hedefine ulaşacağız” dedi.

“BİRLİK VE BERABERLİKLE HER SORUNU AŞACAĞIZ”

Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun, ikinci Mehmet Karadağ döneminin Çorum’a hayırlı olmasını diledi. İl Başkanı Karadağ’ı ziyaretinde konuşan Torun, “Son iki buçuk yıl içerisinde Uğurludağ’a büyük hizmetler aldık. Sayın Başbakanımızdan, Cumhurbaşkanımızdan, milletvekilleri ve il yöneticilerimizden Allah razı olsun” dedi. İl Başkanlığına getirilen Mehmet Karadağ’ın Uğurludağ’ı iyi bildiğini aktaran Torun, “Sayın İl Başkanımız diğer ilçeler gibi Uğurludağ’a da hizmetler yapacağını biliyorum. Türkiye sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Hükümet olarak, birlik ve beraberlikle bu problemleri aşacağımıza inanıyorum. Uğurludağ’ın bazı sorunları var. Bu sorunlarla ilgili bizlere yardımcı olmanızı istiyoruz. Uğurludağ olarak birlik ve beraberliğimizi tam olarak yakaladık. Koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Allah birliğimizi bozmasın.” diye konuştu.
55

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER