SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÇORUM İSMİNE HİÇ SICAK BAKMADI

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Merzifon havaalanına Çorum isminin eklenmek istenmesini doğru bulmadığını söyledi.

ÇORUM İSMİNE HİÇ SICAK BAKMADI
Bu haber 21 Şubat 2018 - 20:10 'de eklendi

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta, Çorum halkının beklenti ve taleplerine ilişkin Meclise önerge sundu. Çorum’un başta ekonomik beklentileri olmak üzere havaalanı ve demiryolu gibi taleplerini de meclis kürsüsünde dile getiren Erhan Usta, “Çorumlu sanayiciler sorunlarının çözümü için MHP’yi arıyorlarsa o Çorum’dan milletvekili çıkartan partilerin sorunudur. Onları niye aramıyorlar onu ben bilemem. Sorun bize geldi. Biz de meclise taşıdık. Oradaki işadamları bizim partilimiz falan değil. Şunu düşünmeleri lazım milletvekillerinin. Sizleri aramıyorlar da niye bizleri arıyorlar” dedi.

REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZ!

MHP Samsun Milletvekili Erhan Usta’nın Çorum’la ilgili verdiği önerge üzerine AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu söz aldı. Uslu, “Erhan Usta’ya teşekkür ediyorum. Reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu vesileyle Çorum mecliste gündeme geldi” dedi.

TARİHİ BİR İSİM KONULABİLİR!

Salim Uslu, sözlerini şöyle sürdürdü: Havaalanı ve demiryolunda Erhan Usta bir ilerleme yok diyor. Var. Hem havaalanı hem demiryolu bizim gündemimizdedir. Havaalanıyla ilgili Merzifon’da ilave pist yapıldı. Halen hizmete açılmamıştır. Merzifon havaalanına Çorum isminin konmasını doğru bulmuyorum. Biz daha çok coğrafi veya tarihi bir isim konulabilir diye düşünüyoruz. Bunun çalışması yapılıyor. İlave terminal binası talebi Başbakan’ın 28 Eylül’de Çorum’a geldiğinde intikal ettirildi. Bu konuda Başbakan’ın çalışmaları var. Merzifon’dan günde 2 uçak kalkıyor. Anketlerle belirleniyor bu uçuş saatleri.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
4 ADET YORUM YAPILDI
Ömer tutar21 Şubat 2018 / 20:56

Sayın ak partili vekilin dediğinden ne anladınız havaalanı yapılıyomu yapılmıyomu

Servet21 Şubat 2018 / 21:39

Alkışı hakedıyor

yaşar yıldız22 Şubat 2018 / 08:41

Adam çıkmış bizim sorunlarımız için önerge veriyo sen reklamın iyisi kötü olmaz diyon bi havaalanı ,bi demiryolu nu hallemediniz çoruma parmakla gösterilecek bi yatırımmı yaptırdınız sizlere oy veren parmöahım kırılsaydı ama REİSin hakkı olmasa bu millet size oyvermezde

burak yılmaz22 Şubat 2018 / 13:35

Uslu ne zaman konuşsa ayrı bir skandal !!! Bide diyorya” Çorum beni çok yanlış anlıyor” diye …Çorum seni ve diğer vekilleri gayet iyi anlıyor merak etme….

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER