SON DAKİKA

ÇORUM TİME

MHP ÇORUM’DAN VEKİL ÇIKARTACAK!

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi Çorum’daki en kritik siyasi parti Milliyetçi Hareket Partisi oldu.

MHP ÇORUM’DAN VEKİL ÇIKARTACAK!
Bu haber 11 Mayıs 2018 - 21:42 'de eklendi

Yaklaşan seçimlere sıkı bir şekilde hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisinde milletvekili aday adayları belli oldu. 19 aday adayının vekillik için başvurduğu MHP’de partinin önemli isimlerinden Mehmet Akif Aras, milletvekili aday adaylığı için İl Başkanlığı görevini bıraktı. Partinin eski İl Başkanlarından Av. Ercan Daşdan, MHP eski Belediye Meclis Üyesi Av. Ali Beyaz ve Ülkü Ocakları eski Başkanı Ahmet Hattap İmal dikkat çeken milletvekili aday adayları içerisinde yer aldı.

TEK KADIN ADAY VAR

MHP’den Çorum Milletvekili Aday Adayı olan Döndü Akkaşoğlu, vekillik için başvuran tek kadın aday adayı olurken Ahmet Anak, Ahmet Ertekin, Ahmet Şahinbaş, Alparslan Karapıçak, Enes Ekri, Fikret Aktağ, Mehmet Karaca, Mustafa Kemal Gülşen, Mustafa Şimşek, Muzaffer Gellerli, Selim Bilge, Reşit Büzkaya, Turan Kalıpçı ve Tahsin Bulut adaylık için başvuran diğer isimler oldu.

VAHAPOĞLU GELEBİLİR

Daha önce iki kez Çorum’dan Milletvekili Adayı gösterilen MHP Genel Sekreter Yardımcısı Çorumlu hemşerimiz Mustafa Hidayet Vahapoğlu’nun 24 Haziran’da yapılacak seçimde tekrar liste başı olabileceği kulislerde konuşuluyor.

LİSTE NASIL OLACAK?

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 24 Haziran seçimlerinde Çorum’dan kimleri aday göstereceği seçmenler tarafından merakla bekleniyor. En son 1999 yılında yapılan seçimlerde Çorum’dan 3 milletvekili çıkaran MHP için halk arasında “AK Parti’nin vekil adayları beğenilmezse MHP bu seçimde patlama yapar” şeklinde yorumlar yapılıyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
3 ADET YORUM YAPILDI
Sercan K12 Mayıs 2018 / 08:24

Ak parti Şuanki mevcut vekillerden 1 tanesini bile aday olsun CHP’ye oy vereceğim bu kadar net.

    Murat12 Mayıs 2018 / 13:51

    Artık Çorum halkı uyandı . Çorum’da sandıkta yapılacak belli Cumhur başkanlığı sayın Recep Tayyip Erdoğan a milletvekili ve belediye MHP ye bu kadar net.. artık yeni kişiler gelsin şansı hakediyorlar.

Aydin13 Mayıs 2018 / 21:48

Cumhur tayyibe.milletvekilligi MHP ye akp.vekilleri yan gelip yatti daha oy vermem

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER