SON DAKİKA

ÇORUM TİME

MHP RÜZGARI ÇORUM’U SALLADI

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere sayılı günler kala heyecan giderek artıyor. Çorum’da seçimin favori partilerinden MHP her geçen gün yükselen oy grafiği ile seçime damga vurmaya hazırlanıyor.

MHP RÜZGARI ÇORUM’U SALLADI
Bu haber 12 Mart 2019 - 21:05 'de eklendi

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimde İnşaat Mühendisi Kenan Şahin’i Çorum Belediye Başkanlığına aday gösteren Milliyetçi Hareket Partisi, seçime sayılı günler kala giderek artan oy grafiği ile büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. 1999 yılındaki genel seçimde Çorum’dan 3 milletvekili çıkarmayı başaran MHP’de yine aynı başarı rüzgarı esiyor. Özellikle Çorum merkez ve ilçelerinde MHP’ye karşı vatandaşların büyük bir teveccühü olduğu görülüyor. Yapılan kamuoyu araştırmalarında da MHP oylarındaki artış bir hayli dikkat çekiyor.

SEÇİMİN EN İDDİALI PARTİSİYİZ

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum İl Başkanı Arslan Kaynar, Çorum’da yerel seçimlerin en iddialı partisi olarak tarihi bir başarıya imza atabilmek için belirledikleri stratejiler doğrultusunda çalışmaları sürdürdüklerini bildirdi. Kaynar, MHP’nin geçmişte yönettiği belediyeler başta olmak üzere tüm belediyelere talip olduklarını ve Çorum kamuoyunun önüne en iyi şekilde çıktıklarını söyledi.

ÇORUM MHP’Yİ BAĞRINA BASIYOR

Her gittiği yerde insanların kendilerini bağrına bastığını belirten MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin ise gösterilen ilgiye teşekkür ederken, 31 Mart’ta Çorum’u MHP Belediyeciliği ile tanıştıracaklarını ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını dile getirdi.

ADİL BİR BELEDİYECİLİK OLACAK

MHP Çorum Belediye Başkan Aday Adayı Kenan Şahin, şunları kaydetti: “Çorumlu herşeyin en iyisine layıktır. Ufukta MHP görülmüş, umutlar büyümüştür. Temiz yönetim ehil kadro iş başına gelmektedir. MHP belediyeciliği öncelikle adil olacaktır. Hiç kimse hakkını almak için bedel ödemeyecektir. Ya da bedel ödeyerek hiç kimse hak sahibi olmayacaktır. Hak sahibi millettir ve bizlerde milletin bize emanetinin bekçileriyizdir. MHP belediyeciliği açık-şeffaf ve sorgulanabilir olacaktır. Yazılı veya sözlü hiçbir soru cevapsız bırakılmayacaktır. Kapalı kapılar belediyeciliği bitmiştir. MHP belediyeciliği sosyal bir belediyecilik olacaktır. Tüm sosyal yardımlar ve hizmetler aynı hızda ve kararlılıkta daha da genişleyerek devam edecektir.

ÇORUM ESKİ GÜNLERİNE DÖNECEK

Dalgalı sularda gemiyi limana getirecek kaptan usta kaptandır. Çorumlular rahat olmalı ki, gün doğmakta ve iş ehline geçmektedir. Umut vardır, umut MHP’dir. Tüm Çorumlu hemşehrilerimi, Çoraklıktan- Akkente, Bahabey’den Buharaevlere, Bahçelievler’den Ulukavağa, Gülabibey’den- Üçtutlar-Karakeçili-Çöplü Çepni’ye kadar kucaklıyoruz. Biz Çorumlular olarak biriz, diriyiz. Çorum eski günlerine dönmeye hazırlanmaktadır.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
2 ADET YORUM YAPILDI
Çorumlu12 Mart 2019 / 21:26

Bu haber şişirme haber çorumda mhp 1 parti falan degil ve 19 gun sonra görürüz ya akp ya chp kazanır aksini iddia edenler not etsin

    Gülden solmaz14 Mart 2019 / 08:26

    Özgür kılıç alacak inşallahhhhhhh

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER