SON DAKİKA

ÇORUM TİME

MHP’DEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras ve beraberindeki parti yöneticileri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın yayın organlarına yönelik ziyaretlerde bulundular.

MHP’DEN GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ
Bu haber 10 Ocak 2018 - 22:19 'de eklendi

Çorum Time Genel Yayın Yönetmeni Ali Özdemir tarafından karşılanan MHP heyeti, Çorum’da basın çalışanlarının önemli hizmetler yerine getirdiğini belirterek, Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladılar. MHP Çorum İl Başkanı Mehmet Akif Aras, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı ziyarette, güçlü ve özgür medyanın halkın istek ve taleplerinin doğru yansıtılması açısından hayati öneme sahip olduğunu söyledi. Aras, “Zor şartlar altında görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışan basın mensupları bir yandan kamuoyunu aydınlatmak, bir yandan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtmak için büyük bir çaba göstermektedir. Böylelikle önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarının aktarılmasında ve bu sorunlara çözüm bulunmasında basın mensuplarının katkısı inkâr edilemez bir gerçektir. Özellikle Çorum basını, yaptığımız çalışmaların kamuoyuna aktarılmasında bizlere çok büyük destek veriyorlar. Bu duygu ve düşüncelerle mesleğini gece gündüz demeden zor şartlar altında icra eden kıymetli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

GAZETECİLERE KIRMIZI KARANFİL

Çorum’daki çeşitli basın yayın organlarını ziyaret eden MHP Heyeti, ziyaretlerde gazetecilere kırmızı karanfil verdi. Ziyaretlere, MHP İl Başkanı Mehmet Akif Aras ile birlikte Merkez İlçe Başkanı Ertuğrul Onan, Kadın Kolları Başkanı Fatma Sever, İl Sekreteri Ömer Kaşık, İl Yöneticisi Arslan Kaynar, İl Yöneticisi Şerif Aktaş ile Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Küyükoğlu katıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER