SON DAKİKA

ÇORUM TİME

MHP’NİN SEVİLEN İSMİ SAHAYA ÇIKTI

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Çorum’daki sevilen isimlerinden Av. Ercan Daşdan, 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi kolları sıvadı.

MHP’NİN SEVİLEN İSMİ SAHAYA ÇIKTI
Bu haber 15 Mayıs 2018 - 16:22 'de eklendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum Milletvekili Aday Adaylarından Avukat Ercan Daşdan, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi çalışmalarını hızlandırdı. Daşdan, Çorum’da gündemin adresi olan www.corumtime.com haber servisine yönelik bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi’nden 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Çorum’dan milletvekili aday adayı olan Ercan Daşdan, Genel Yayın Yönetmenimiz Ali Özdemir ise bir süre görüştü.

YOĞUN GÜNLER BİZLERİ BEKLİYOR

Sohbet havasında geçen ziyarette MHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Av. Ercan Daşdan, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Çalışmalara aralıksız devam edeceklerini belirten Daşdan, seçim sürecinde kalan günlerin çok daha yoğun geçeceğini söyledi. Daşdan, “24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde, Çorum Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptım. Bugüne kadar inandığım bu kutlu davadan, Türk milliyetçiliğinden ve turan ülküsünden zerrece taviz vermedim. Vatana, millete, Çorum’a hizmet gayesi ile bu kutlu yola çıktım. Allah, hakkımızda ne hayırlısı ise onu versin” şeklinde konuştu.

ÇORUM’UN GÜÇLÜ SESİ OLACAĞIZ

Daşdan, “Çorum’umuzun meclisteki genç ve güçlü sesi olmak için çiftçimizle, işçimizle, esnafımızla, sanayicimizle ve tüm hemşerilerimizle birlikte daha güçlü ve daha mutlu bir Çorum için adayım. Gayret bizden, teveccüh siz Çorumlu hemşerilerimizden, takdir Yüce Allah’tandır” ifadelerini kullandı. Daşdan, ayrıca, 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı ile tarih yazılacağını söyledi. “Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben” diyen MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin yolunda ilerlediklerini belirten Ercan Daşdan, “24 Haziran’da yapılacak seçim Türk siyasi hayatının en önemli seçimi olacak. Ülkemize yönelik iç ve dış saldırıların giderek arttığı bu dönemde Türk halkının da desteğiyle Cumhur İttifakı tarih yazacak” dedi.

İSRAİLİN SALDIRISINI KINADI

MHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Ercan Daşdan, ABD’nin Tel Aviv’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşımasını protesto eden Filistinlilere karşı İsrail askerlerinin gerçek mermi kullanarak çok sayıda Müslümanı şehit etmesinin kabul edilemeyeceğini söyledi. İslam dünyasının bir araya gelerek bu katliama en sert tepkiyi gösterebileceğini dile getiren Daşdan, Müslümanları birlik olmaya çağırdı.
Ramazan ayına İslam coğrafyasında yaşanan kan ve gözyaşı nedeniyle buruk girildiğini kaydeden Daşdan, “ABD’nin Kudüs’ü ‘İsrail’in başkenti’ olarak tanımasını ve büyükelçiliğini Tel Aviv’den Kudüs’e taşınmasını protesto eden masum Filistinlilerin şehit etmesini lanetliyorum ve kınıyorum. Ramazana girdiğimiz şu günlerde dünyanın gözünün önünde yapılan katliam derin üzüntüye neden olmakta. Bu mübarek ayda, Siyonistlerin kahrolması için Rabbimize dua ederek yardım dileceğiz” diye konuştu. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Yayın Yönetmeniz Ali Özdemir ise MHP Çorum Milletvekili Aday Adayı Av. Ercan Daşdan’a seçim çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi. Hatıra fotoğrafının ardından ziyaret son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER