SON DAKİKA

ÇORUM TİME

MÜLTECİLER YİNE OLAY ÇIKARDI

Gazi Paşa İlkokulu ve Yeniyol Mahalle Muhtarlığı önünde yabancı uyruklu oldukları öğrenilen 4 kişi hareketli saatlerin yaşanmasına neden oldu.

MÜLTECİLER YİNE OLAY ÇIKARDI
Bu haber 05 Ekim 2018 - 17:09 'de eklendi

Edinilen bilgiye göre, okul önüne gelen ve yabancı uyruklu oldukları öğrenilen kalabalık bir grup ilk önce okul öğrencilerine saldırmaya çalıştı. Velilerin ve okul yöneticilerinin okul önünden uzaklaştırdıkları kalabalık grup ardından kendilerini bölgeden uzaklaştırmaya çalışan Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray’a saldırdı. Ellerinde bulunan kesici aletler ile muhtara saldıran grup, çevrede bulunan vatandaşların müdahalesi sonucu olay yerinden hızla uzaklaştı.

MAHALLE MUHTARI ŞİKAYETÇİ OLDU!

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis sevk edilirken veliler ve öğrenciler sık sık yabancı uyruklu kişilerin olay çıkarmasından şikayetçi oldu. Polislere saldırganların eşgalleri hakkında bilgiler veren okul yönetimi ile muhtar ve veliler zanlılardan şikayetçi olduklarını söylediler. Polis zanlıları yakalamak için çalışma başlattı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
7 ADET YORUM YAPILDI
Dusunce5 Ekim 2018 / 19:31

Yani kolay çıkardıklarında bahsediyorsun O zaman için olay çıkardığından bahsetmiyor sunuz mültecilere uygulanan aşağılayıcı küçük düşürücü söz ve davranışlardan bahsetmiyorsunuz. Mülteci çocuklarla yaptığım konuşmalarda okulda öğretmeninin kendisini sürekli aşağıladığını küçük düşürdüğünü onun için okula gitmek istemediğinden bahsetmişti mesela biz sütten çıkmış ak kaşık değiliz. Herkes önce kendi insanlığını bir sorgulasın.

  Düşünce5 Ekim 2018 / 19:36

  İçler acısı bir durum yaşanıyor bu insanlar ne bugüne ne Yarına ne de geleceğe umutla bakabiliyor. Bu elbetteki suç işlemelerini meşru kılmaz fakat olayı haber yapma şeklinizi Kesinlikle doğru bulmuyorum ortada bir tepki varsa onu etkileyen bir sebep de vardır Onu ifade etmiyorsunuz
  Hani ne de olsa potansiyel suçlular ülkelerini terk etmişler fakat aklı selim sahibi insanların sormaları gereken şu 5 soru vardır!
  5N 1K
  Neden?
  Ne için ?
  nerede ?
  nasıl ?
  kim?

  napcan ki7 Ekim 2018 / 02:57

  insani duygulari gereksiz gelismis haber makalesinin altinda duyar kasan vatandas sana bi suriyelinin agzindan duydigumu bizzat aktarayim ” biz burda misafiriz istedigimizi yapma hakkimiz var tayyip arkamizda biz turkleri sevmiyoruz eger siz bizim ulkemize siginsaydiniz sizin parmaklarinizi keserdik” dedi ben senin gbi duyar kasmadim duygu somurmedim siginmis demedim bu sozun ustune agzini burnunu kirdim gogsumu gere gerede anlatiyorum bu kadar aptal olmayin memleket bizim biz multeci olduk simarik arap dolu her yer kac milyon tane belli degil istedigi gbi at kosturuyolar ekmek elden su golden yasiyo burdaki suriyelileri kendi ulkeleri istemiyo seninkileri bilmemde benim atalarim suriyeli burda yesin icsin ureyip cogalsin turk askeri suriyede olsun diye ulkece kendi aclarimizi doyuramazken kalles arap milleti yedigi onunde yemedigi arkasinda yasasin diye ölmedi insana insan hayvana hayvan muamelesi yapacaksin sen esege takim elbise giydirmenin derdine dusmussun yazik.

Hasan kodaz6 Ekim 2018 / 08:56

Kendilerine ensar olan kucak açan bir millete neden böyle yapıyorlar bilmiyorum

murat6 Ekim 2018 / 10:06

kanayan yara

Gazi YURTTAŞ6 Ekim 2018 / 17:39

Artık bu yara sarılmalı, Kendi ülkelerine gitmeliler. Biz, yaşlı, kadın ve çocukların Ensari yiz… Vatan kaçkınları olanların değil. Çokları haince vatanını korumaktan kaçmış. Doğruya doğru diyelim… Artık herkes kendi yoluna…

Sukru ozkaya6 Ekim 2018 / 21:26

Bunlarin acilen geldikleri yere gonderilmesi lazim ordan kacarlar vatan hayinleri okadar erkeksiniz kendi vatAninizi niye kurtarmadiniz serefsizler

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER