SON DAKİKA

ÇORUM TİME

SORUNLU KÖPRÜYE ÇARE ARANIYOR

Karayolları 7. Bölge Müdürü Murat Gönenli, Çorum’un kanayan yarası haline gelen Osmancık üst geçidine köprülü kavşak planlandığını açıkladı.

SORUNLU KÖPRÜYE ÇARE ARANIYOR
Bu haber 01 Şubat 2019 - 12:19 'de eklendi

2019 yılı Koordinasyon Kurulu ilk toplantısında Çorum’un karayolu ağı, şehir merkezinde problem olan hastane önü trafik yoğunluğu ve kazası riski ile Osmancık üst Geçidi gündeme geldi. Vali Mustafa Çiftçi başkanlığı TSO Kompleksi’nde gerçekleştirilen toplantıda Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Osmancık Caddesi üst geçidinde yaşanan trafik sorununa dikkat çekerek, İskilip yolu ile Akşemseddin Caddesi bağlantı noktasına seviyeli kavşak yapılması ile ilgili bir çalışma olup olmadığı sorusunu yöneltti.

KÖPRÜLÜ KAVŞAK PLANLANIYOR

Karayolları Bölge Müdürü Gönenli ise “Orada köprülü kavşak çalışmamız olacak” şeklinde cevap verdi.
Vali Mustafa Çiftçi de, Çorum-İskilip yolu yapım çalışmalarının ne zaman biteceğini sordu. Karayolları Bölge Müdürü Gönenli ise Çorum-İskilip yolunda bir aksama olduğunu ancak 2019 yılı sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Osmancık-Merzifon yolu, Çorum-Osmancık Yolu ve Çorum-Laçin arası yol çalışmaları, Alaca-Yozgat yol ayrımı, ve ÇorumMerzifon yol ayrımı, Kırkdilim, Çorum-Sungurlu ayrımı, Alaca-Yozgat yol ayrımı çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
5 ADET YORUM YAPILDI
Bayram gören1 Şubat 2019 / 16:22

Merhaba ben trabzonluyum. Her sene 3 ,4 defa geciyorum osmanciktan .bir değil,4, 5 yere üst olur alt olur geçit yapmak lazim. Ve yahut yolu şehir dışına almaları lazim. Yetkililerin dikkatine.durmadan ceza yszmak ,kapını bacanı,açık bırakıp hırsız malımı çaldı demek gibi bir şey.

Mustafa1 Şubat 2019 / 17:14

Haberde hicbir aciklama yok ve kopru kavsak nedir yikin gitsin

Tosya irfan1 Şubat 2019 / 18:47

Ne olur beyler bir elde tosyaya yapılan istanbul yolu üzerindeki köprü lü kavşağa da bir el atın.nda bu şehri bu utanç kavşağında kurtarelim

Tosya irfan1 Şubat 2019 / 18:50

Ne olur beyler bir elde tosyaya yapılan istanbul yolu üzerindeki köprü lü kavşağa da bir el atın.nda bu şehri bu utanç kavşağından kurtaralım ….????

hasan7 Şubat 2019 / 00:52

ilim yayma kaşağı yeraltına alınsın.esas sorun orada

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER