SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ARAÇ TALİHLİSİ DİŞ HEKİMİ OLDU

Çorum’un ilk Alışveriş ve Eğlence Merkezi AHL Park tarafından düzenlenen araç kampanyasında Audi Q2 otomobilin talihlisi belli oldu.

ARAÇ TALİHLİSİ DİŞ HEKİMİ OLDU
Bu haber 24 Ağustos 2019 - 20:29 'de eklendi

AHL Park’ta Çorum 2. Noter Başkâtibi Ebubekir Bulat ve Milli Piyango temsilcisi gözetiminde ve çok sayıda vatandaşın huzurunda gerçekleştirilen çekilişte Audi Q2 otomobil 301416 nolu çekiliş kuponunun sahibi Diş Hekimi Emine Kuyma’nın oldu. Katılımcıların şanslarını belirlediği çekilişte Sony Ultra HD TV’nin sahibi Leyla Elsüer, HP Notebook’un sahibi Kubilay Mert, Samsung Akıllı Telefon’un sahibi Mesut Karaarslan, Jonze Hoverboard’ın sahibi Öznur Amir, Samsung Tablet’in sahibi de Ferit Eliaçık oldu.

TELEFONLA AVM’YE DAVET EDİLDİ

Çekiliş sırasında telefonla aranan Diş Hekimi Emine Kuyma çekilişin gerçekleştirildiği AHL Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne davet edilirken, otomobil talihlisi Kuyma’nın anahtarını AHL Park Müdürü Ayhan Kocabaş verdi. Yeni kampanyanın Ekim ayında başlayacağını belirten AHL Park Müdürü Ayhan Kocabaş, her düzenlenen kampanya ile katılımcılara daha çok hediye vermek istediklerini, Çorumlulara hizmet etmekten mutluluk duyduklarını anlattı. Audi Q2 ve diğer hediyeleri kazanmak için 377450 kupon başvurusu yapıldığını ayrıca 1929 kişinin de fatura iptali ve iade nedeniyle kuponlarının geçersiz sayıldığını anlatan Kocabaş talihlileri de tebrik etti. Anahtarını teslim almasının ardından Audi Q2’nin sergilendiği yere giderek yeni otomobiline binen Emine Kuyma, mutluluğunu aracının kornasına basarak gösterdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER