SON DAKİKA

ÇORUM TİME

ÖZEL HASTANEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ

Çorum Özel Hastanesi personeli 02-08 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası sebebi ile maske takarak çalıştılar. Hastane personellerinin göstermiş olduğu duyarlılık takdir topladı.

ÖZEL HASTANEDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Bu haber 08 Kasım 2018 - 8:24 'de eklendi

Çorum Özel Hastane personeli maske taktı, Lösemili Çocuklar için umut oldular. Çorum Özel Hastanesi personeli 02-08 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası sebebi ile maske takarak çalıştılar. Hastane personellerinin göstermiş olduğu duyarlılık takdir topladı. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Çorum Özel Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Bilgili; “02-08 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası olduğunu hatırlatarak, bu konuda toplumsal farkındalık oluşturmak amacıyla personelimiz bugün maske takarak çalışacak. Kısa adı LÖSEV olan Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında ‘Maskeni Tak, Umut Ol’ adlı bir kampanya düzenliyor. Löseminin, iyi beslenilmesi ve iyi koşullarda yaşanması halinde tedavi edilebilir bir hastalık olduğuna dikkat çekmek için düzenlenen etkinliklerde, maske takan herkes fotoğrafını sosyal medya üzerinden ‘@losev1998’ etiketiyle paylaşarak LÖSEV’e destek olacak” diye konuştu. Hastane sosyal medya hesaplarından da Lösemili Çocuklar Haftası ile ilgili görsel yayınlayan Çorum Özel Hastanesi, Lösemi konusunda farkındalık oluşturdu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
erdal karadağ9 Kasım 2018 / 05:04

çok hassaslar hakim savcı ve yakınlarına muayene ücreti 10 tl vatandaşa 75 tl özel hastane adalet anlayışı çok yüksek tebrikler duyarlılıkları için.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER