SON DAKİKA

ÇORUM TİME

SATRANÇ OLİMPİYATI ÇORUM’DA YAPILACAK

2019 Dünya 16 Yaş Altı Satranç Olimpiyatı’nın Belediye işbirliği ile Çorum’da yapılmasına ilişkin protokol Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ve Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay tarafından imzalandı.

SATRANÇ OLİMPİYATI ÇORUM’DA YAPILACAK
Bu haber 20 Mayıs 2019 - 11:13 'de eklendi

Dünya Satranç Federasyonu (FIDE) tarafından Türkiye’nin evsahipliğinde düzenlenmesi kararı alınan 2019 Dünya 16 Yaş Altı Satranç Olimpiyatı Çorum’a verildi. Dev organizasyon Ekim ayında Çorum’da gerçekleştirilecek. Dev organizasyonun Çorum Belediyesi işbirliği ile gerçekleşmesine ilişkin protokol Cumartesi günü imzalandı. Çorum
Belediyesi’nde düzenlenen protokol imza törenine; Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Belediye Başkan yardımcıları İsmail Yağbat ve Lemzi Çöplü, Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) Başkanı Gülkız Tulay, Türkiye Satranç Federasyonu’nun Çorumlu Asbaşkanı Fatih Maden ve Satranç İl Temsilcisi Hasan Özer Gökmen katıldı.
Törende, işbirliği protokolünü Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın ile Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Gülkız Tulay imzaladı. Dünyanın en iyi 16 yaş altı satranççılarının katılacağı Satranç Olimpiyatı önümüzdeki Ekim ayında gerçekleştirilecek.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER