SON DAKİKA

ÇORUM TİME

SATRANÇ’TA İSKİLİP EBUSSUUD DAMGASI

Çorum Gençlik Hizmetleri ve spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017 Küçükler Çorum İl Birinciliği Satranç Turnuvası Çorum Tevfik Kış Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

SATRANÇ’TA İSKİLİP EBUSSUUD DAMGASI
Bu haber 11 Ocak 2017 - 16:58 'de eklendi

Küçükler Çorum İl Birinciliği Satranç Turnuvasında 7-12 yaş arası Kızlar ve Erkeklerde 4’er derece olmak üzere toplam 48 dereceye madalya verildi. Toplamda 18 öğrenci ile yarışmaya katılan İskilip Ebussuud Efendi İlkokulu ve Ortaokulundan 11 madalya ile dereceye girdiler. İskilip Ebussuud Efendi İlkokulu 8 madalya ile İskilip Ebussuud Efendi Ortaokulu ise 3 madalya alarak okullarına 11 madalya ile döndüler.
Derece dağılımı ise şöyle: 7 Yaş Kızlar İl Birincisi; Sedanur Bodur, 7 Yaş Erkekler İl Birincisi; Yusuf Emir Düşün,
7 Yaş Erkekler Çorum İl İkincisi; Furkan Arslan, 7 Yaş Erkekler Çorum İl üçüncüsü; Osman Darıcı, 8 Yaş Kızlar İl Birincisi; Azra Boran, 8 Yaş Kızlar İl İkincisi; Özge Sarıkaya, 8 Yaş Erkekler Çorum İl İkincisi; Mahmet Ali Candan 8 Yaş Erkekler Çorum İl üçüncüsü; Hüseyin Candan, 10 Yaş Kızlar Çorum İl İkincisi; Merve Akköylü, 11 Yaş Kızlar Çorum İl Birincisi; Beyza Umaç ve 11 Yaş Kızlar Çorum İl Üçüncüsü Esmanur Akköylü oldu. İskilip Ebussuud Efendi İlkokulu Müdürü Ahmet Bilen ise; “Olumsuz hava şartları ve sağlık sorunları nedeni ile daha fazla öğrencimizle katılabileceğimiz bu karşılaşmalara sadece 18 öğrencimiz ile katılabildik. Emeği geçen tüm öğrencilerimize ve öğretmenimiz Recep Bircan’ı kutlarım. Başarıları daim olsun.” dedi.
1 (43)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER