SON DAKİKA

ÇORUM TİME

STADYUMA KONUT YAPILMAYACAK

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, mevcut stadın yerine Millet Bahçesi yapılması için Gençlik ve Spor Bakanlığı’na teklif sunduklarını söyledi.

STADYUMA KONUT YAPILMAYACAK
Bu haber 06 Eylül 2018 - 16:52 'de eklendi

Mevcut stadyumun yeri ile ilgili Gençlik ve Spor Bakanına bir teklifte bulunduklarını belirten Ceylan, “Milletvekillerimiz ve belediye başkanımız ile yaptığımız istişare ile mevcut stat ve spor salonunun Gençlik Spor Bakanlığı’na devredilmesi söz konusu. Bakanımız ile yaptığımız görüşmede yeni stat yapıldığında mevcut stadın Gençlik ve Spor Bakanlığı’na devredilmesi ile belediyemizin bakanlık adına oraya Millet Bahçesi yapması için bir teklif sunduk. Konuyu Bakanımız değerlendiriyor. Muhtemelen bir sonuç alacağız buradan” dedi

‘KONUT YAPILMAYACAK’

Şehrin geleceği için oraya konut yapılmayacağını dile getiren Ceylan; “Mevcut stadın yerine sadece yeşil alan park değil, konferans salonları, engelli eğitim merkezleri, kütüphanelerin olduğu bir sosyal alan düşünüyoruz. Şehrin geleceği bizim için önemli. Oraya yaptığımız konut şehrin trafiğini sıkıntılı hale getirecek. Onun için oraya konut yapılmasını uygun bulmuyoruz” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER