SON DAKİKA

ÇORUM TİME

SPOR SALONLARIMIZ DOLUP TAŞIYOR

Çorum Belediyesi, şehre kazandırdığı kapalı spor tesislerinde vatandaşlara kış aylarında da spor yapma imkan sunuyor. Yaz aylarında 400 kişinin, kış aylarında ise 300 kişinin spor tesislerinden faydalandığı bildirildi.

SPOR SALONLARIMIZ DOLUP TAŞIYOR
Bu haber 20 Şubat 2019 - 17:06 'de eklendi

Belediye Başkan Vekili Ahmet Yabacıoğlu yaptığı açıklamada, vatandaşların sporu bir yaşam biçimi haline getirmesi için çalışmalarını sürdüren Çorum Belediyesi Buhara Kültür Merkezi Spor Salonu, 7’den 70’e herkese hizmet verdiğini, yaz aylarında 400 kişinin, kış aylarında ise 300 kişinin spor tesislerinden faydalandığını belirtti. Yabacıoğlu, “Herkes için spor kapsamında plates, body building, fitness branşlarında, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, profesyonel spor ekipmanı ve temiz nezih ortamda bütün Çorum halkına hizmet veriyoruz. Açıldığı günden bu yana tesislerimizde gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran, sağlık hususunda ise ihtiyacı olan vatandaşlarımıza rehabilitasyon imkanı sunmaktayız. Kuruluş gayesi toplumumuzda sağlıklı ve spor kültürüne sahip bireyler kazandırmak olan spor salonumuz öğrenci, çalışan ve emekli gruplarımıza kış döneminde ayda yaklaşık 300 yaz döneminde ise ayda yaklaşık 400 kişiye hizmet sunmaktadır. Spor salonumuz tüm hemşehrilerimizin hizmetindedir. Hanım kardeşlerimiz ise Mahalle Kültür Merkezlerimizde ve Buhara Kültür Merkezimizde spor çalışmalarına devam ediyor. Yapımını tamamladığımız Bahçelievler ve Gülabibey Kültür Merkezleri, Kale ve Ulukavak Mahalle Spor Salonlarımızın da kısa sürede tefrişatlarını tamamlayıp hemşehrilerimizin hizmetine sunmayı planlıyoruz. Halkımızın yaptığımız bu çalışmaları yoğun ilgi göstermesi bizleri gururlandırıyor.” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
1 ADET YORUM YAPILDI
Çorumlu20 Şubat 2019 / 19:17

Spor salonu işi özel sektör işidir salon açıp 20 tl ye kayıt alıp özel spor salonlarını ölüme mahkum ediyorsunuz. Madem öyle fırın açın 20 kuruştan ekmek satın fırıncıları da bitirin. Market açın 4 de 1 fiyat satın bakkalları marketleri bitirin esnaf kapatsın kepenkleri gitsn. İlla halka yardım edecekse Çorum belediyesi su vergisini kaldırsn otobüs fiyatlarını indiren. Ya da illa halka yardım edeckseniz dışarda 100 de si. 80 tl ye yapın 20 tl nedir.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER