SON DAKİKA

ÇORUM TİME

TANER İSBİR’E BAŞKAN’DAN ÖVGÜ

AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir’in yaptığı çalışmalardan övgüyle bahsetti. İsbir, toplantıda ülke sınırları ve ülke içerisinde yaşanan sorunlarla ilgili olarak kapsamlı bir konuşma yaptı.

TANER İSBİR’E BAŞKAN’DAN ÖVGÜ
Bu haber 04 Ocak 2017 - 13:00 'de eklendi

AK Parti olarak ilk defa 2014 seçimlerinde Ortaköy Belediye Başkanlığını kazandıklarını hatırlatan Karadağ, “ Ortaköy Belediye Başkanımız Taner İsbir, 2,5 yıllık süre içerisinde çok büyük ve köklü hizmetlere imza attı. Gerçekten çok çalışkan bir başkanımız var. Partimizi ve bizleri Ortaköy’de çok iyi temsil ediyor. Hizmetlerinin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Kendisine her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. Çorum’un Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, AK Parti İl Yönetim Kurulu Toplantısına katılarak bir konuşma yaptı. AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ’ın daveti üzerine AK Parti İl Yönetiminin 2017 yılında yaptığı ilk toplantıya katılan Taner İsbir, toplantıda ülke sınırları ve ülke içerisinde yaşanan sorunlarla ilgili olarak kapsamlı bir konuşma yaptı.
tt 2 Toplantıya katılan Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Murat Yıldırım ve İl Başkanı Mehmet Karadağ, heyecanlı ve ülkenin içinde bulunduğu sorunları içeren konuşmasından dolayı Taner İsbir’e teşekkür ettiler. Taner İsbir’in ardından konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Taner İsbir ile birlikte Ortaköy ilçesinde çok güzel ve önemli çalışmalara imza atıldığını belirterek, “Ortaköy ilçesinde 2014 yılında ilk defa Ak Parti Belediye Başkanlığını kazandı. Gördük ki 2,5 yılda Ortaköy ilçesinde çok büyük ve köklü hizmetlere imza atılmış ve gerçekleşmiştir. Çok çalışkan bir başkanımız var. Partimizi ve bizleri Ortaköy’de çok iyi temsil ediyor. Hizmetlerinin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Kendisine her türlü desteği vermeye hazırız” dedi. Toplantının sonunda Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’a Hitit uygarlığına ait Lotus çiçekli bir tablo hediye etti.
6

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER